null

Ferajna z Lasku Bielańskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Kochani młodzi Bielańczycy...

Raz na jakiś czas każdego dopada nuda. Dotyczy to nawet tak wyjątkowej postaci, jaką jest mieszkający w Lasku Bielańskim dzik Marian. Za namową swoich przyjaciół: Ptaszorów, Panny Sarny i Wiewióra dzik rusza więc na pobliskie Bielany, aby poznać smak prawdziwej przygody i sprawdzić, co ciekawego i ekscytującego może mu zaoferować najbliższa okolica. Podwójne espresso w kawiarni? Trampoliny na placu zabaw? Pływalnia? A może kino? Która z tych atrakcji najbardziej przypadnie mu do gustu? Przekonajcie się sami... „Ferajna z Lasku Bielańskiego” to ciepła i żartobliwa opowieść o różnorodnym i fascynującym, choć tajemniczym świecie, który skrywa się tuż za rogiem, oraz o tym, że każdy potrzebuje czasem odmiany, by w pełni docenić uroki codzienności. Aby uciec od rutyny nie musicie od razu jechać w dalekie kraje... nasza dzielnica bowiem wciąż zaskakuje swoją miejską różnorodnością. A może właśnie to Bielany okażą się najlepszym punktem startowym do zwiedzenia całego świata?

Z życzeniami ciekawej lektury!

Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasu Bielańskiego udają się na spacer. na horyzoncie widać wysokie drzewa.
Zobacz galerię (8 zdjęć)
Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasku Bielańskiego stoją przed wejściem do kawiarni. Na pierwszym planie stoliki z krzesłami.
Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasku Bielańskiego odpoczywają na ławce na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasku Bielańskiego próbują przejść przez ulicę. W tle nadjeżdżające samochody i tramwaj.
Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasku Bielańskiego czekają na zielone światło na przejściu przez ulicę. Tuż obok nich stoją inni ludzie.
Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasku Bielańskiego starają się znaleźć coś w leśnej ściółce.
Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasku Bielańskiego próbują pomóc koledze - dzikowi wjechać rowerem pod stromą górę.
Grafika. Bohaterowie książki Ferajna z Lasku Bielańskiego kąpią się w basenie Akademii Wychowania Fizycznego na Bielanach/

Załączniki: