null

Bielańskie Dni Seniora

Drukuj otwiera się w nowej karcie
para przytulonych, uśmiechniętych seniorów

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Bielańskich Dni Seniora.

Kochani Seniorzy,

Pożegnaliśmy już lato i mimo że dni nie są już tak ciepłe i słoneczne, to pogoda ducha nas nie opuszcza. Nadszedł czas na dobrą zabawę, bowiem zapraszam Was na Bielańskie Dni Seniora, organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Chciałbym Was zachęcić do wykorzystania tego jesiennego czasu na spotkania, dobrą zabawę i poszerzanie horyzontów. Między 30 września a 15 października na każdego z Was będą czekały najróżniejsze aktywności. Przygotowaliśmy wydarzenia kulturalne, integracyjne, zajęcia sportowe, wycieczki, wykłady i warsztaty. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak pokazały nam poprzednie edycje, Bielańskie Dni Seniora cieszą się w naszej dzielnicy ogromną popularnością, a dzięki stałemu kontaktowi z mieszkańcami 60+ mogliśmy przygotować program jeszcze bardziej dopasowany do Waszych oczekiwań i potrzeb.  Życzę zatem świetnej zabawy i serdecznie zapraszam do aktywnego udziału w tegorocznej edycji Bielańskich Dni Seniora.
 

Do zobaczenia!

Grzegorz Pietruczuk
Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

Wszelkie informacje na temat zapisów i terminów dostępne w załączonym folderze. Folder w wersji papierowej jest już dostępny w Urzędzie Dzielnicy Bielany, przy stanowisku 48 (informacja) w godzinach pracy Urzędu.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

 

Załączniki: