null

Bądź EKO na Bielanach – X edycja konkursu plastycznego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wydział Ochrony Środowiska. Kartonowe pudełko, z którego wysypują się gałęzie z liśćmi.

W tym roku – podobnie jak podczas I edycji w roku 2014 – wracamy do hasła, które dało początek naszemu konkursowi: Bądź EKO na Bielanach.

Jesteśmy ciekawi, jak dzieci i młodzież widzą temat po upływie niemal 10 lat; jak zmienia się i kształtuje ich świadomość i spojrzenie na ekologię i przyrodę najbliższego otoczenia, co jest dla nich ważne w promocji postaw proekologicznych. 

Zapraszamy uczniów szkół bielańskich w wieku 6-16 lat oraz dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach artystycznych w bielańskich domach kultury, w bibliotekach, w placówkach wychowania pozaszkolnego itp. do wzięcia udziału w X – jubileuszowej edycji dzielnicowego konkursu plastycznego „Bądź EKO na Bielanach”.

Zadaniem konkursu jest stworzenie plakatu promującego to hasło. Plakat ma zaciekawiać i prowokować do myślenia.

Na prace konkursowe w formacie A2 lub A3 czekamy do 12 maja 2023 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 23 maja 2023 r.

Prace należy składać w Wydziale Ochrony Środowiska dla Urzędu Dzielnicy Bielany ul. S. Żeromskiego 29, pok. 293, tel. 22 325 43 78 w godz. 8:00 – 16:00.

Jak co roku – jest o co walczyć! Nagrodą dla laureatów będzie pobyt na plenerze plastycznym „Wakacje z pasją”, organizowanym przez Fundację Żyj z pasją w dniach w dniach 2-15 lipca 2023 roku w Zakopanem.

Organizatorami konkursu są Dzielnica Bielany m.st. Warszawy oraz Fundacja Żyj z pasją.

Plakat – Bądź EKO na Bielanach

 

 

Załączniki: