Aktualności spraw społecznych

 • KWI
  22

  Wycieczki integracyjno – aktywizujące dla seniorów

  Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany zapraszają seniorów – mieszkańców Dzielnicy Bielany do wzięcia udziału w organizowanych wycieczkach dla seniorów w okresie maj – lipiec 2022 r. w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Kompleksowa organizacja i realizacja wyjazdów integracyjno-aktywizujących dla seniorów – mieszkańców Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy”.

 • KWI
  20

  Miejsce Przyjazne Bielańskim Seniorom

  Już po raz siódmy zapraszamy do udziału w plebiscycie.

 • KWI
  08

  „Zaloguj i pomagaj – Warszawa dla seniora"

  Podaruj trochę swojego czasu warszawskim seniorom.

 • MAR
  17

  Komunikat o działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie m.st. Warszawy

  W związku z łagodzeniem obostrzeń związanych z COVID-19, mając na względzie ważny interes społeczny informujemy, że od 21 marca 2022 r. przywrócona zostaje działalność stacjonarna punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego, w tym nieodpłatnej mediacji.

 • MAR
  21

  Bielańska Akademia Seniora

  W ramach Akademii seniorzy będą mogli korzystać z zajęć w formie wykładów otwartych i warsztatów o charakterze edukacyjnym, artystycznym oraz rozwijającym zainteresowania i umiejętności (spotkania z ludźmi kultury, nauki, sztuki).

 • LUT
  28

  Złote Gody na Bielanach

  Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Grzegorz Pietruczuk zawiadamia o planowanej jesienią 2022 roku, uroczystości dla mieszkańców Dzielnicy Bielany Jubileuszu Pięćdziesięciolecia Pożycia Małżeńskiego „Złote Gody”.

 • LUT
  28

  Złote Gody na Bielanach

  Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Grzegorz Pietruczuk zawiadamia o planowanej jesienią 2022 roku, uroczystości dla mieszkańców Dzielnicy Bielany Jubileuszu Pięćdziesięciolecia Pożycia Małżeńskiego „Złote Gody”.

 • STY
  13

  Miłość, czas i... krokodyl

  Czym jest dla Ciebie miłość? Jak pojmujesz czas? Z czym Ci się kojarzy tytułowy krokodyl? Doświadczenia ubiegłego roku nie pozostawiły obojętnym chyba żadnego człowieka na świecie. Okres pandemii dotknął, dotyka nas na różne sposoby. Celem interdyscyplinarnego projektu "Miłość, czas i... krokodyl" było oddanie głosu osobom, dla których czas izolacji był czasem szczególnie trudnym.

 • PAŹ
  26

  Nagroda Bielańskiego Wolontariusza Roku 2021

  Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy zaprasza do udziału w organizowanym co roku Konkursie pn. „Nagroda Bielańskiego Wolontariusza Roku”.

 • PAŹ
  13

  Targi Pracy

  Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy zaprasza na Targi Pracy, które odbędą się już dziś 13 października w środę od godziny 10.00 do 13:00 w siedzibie ośrodka przy ulicy Przybyszewskiego 80/82. W targach wezmą udział firmy poszukujące pracowników, jak również organizacje pozarządowe oraz agencje pośrednictwa pracy. W programie: doradztwo zawodowe, oferty pracy, porady i warsztaty z zakresu przedsiębiorczości. Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne, osoby poszukujące pracy oraz osoby uczące się. Data: 13 pażdziernika 2021 r. (środa). Godz.: 10:00 – 13:00. Miejsce: Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Przybyszewskiego 80/82.

Wyświetlanie 1 - 10 z 18 rezultatów.