Kalendarz wydarzeń

 • Rozśpiewane Smyki w świecie muzyki – mikołajkowa czajka

  Śpiewające Smyki w świecie muzyki. : rysunkowe przedstawienie dwójki dzieci bawiących się w chowanego w zimowym, świątecznym lesie. Dziewczynka z ptaszkiem na ramieniu chowa się za ozdobioną bombkami choinkę.

  Za oknem zima, a na spotkaniu Smyków gorąco od wrażeń. Na scenie pojawi się aż 4 artystów, którzy razem stworzą kwartet.

  źródło: bielany.um.warszawa.pl

 • Bielańskie Mikołajki

  Bielańskie Mikołajki. Na czerwonej szarfie napis "Bielańskie Mikołajki", nad szarfą Święty Mikołaj na saniach, które ciągnie renifer. Dookoła szarfy ozdoby takie jak ciasteczkowy ludzik, śnieżki, świąteczne słodycze, bombka. Tło jasnoniebieskie.

  Koncert Staszka Karpiela-Bułecki i Szymona Chyc-Magdzina z zespołu Future Folk wraz z Góralskimi Kolędnikami, zespół Viva La Musica i laureaci konkursu JoséSong, którzy zaprezentują prapremierowe piosenki z płyty "JoséSong Xmas Stars" oraz magia w wykonaniu Macieja Piskorza.

  źródło: bielany.um.warszawa.pl

 • Bielany na Orbicie: Spotkania

  Bielany na Orbicie. Kosmonauta na tle planety. Z lewej strony napis "Bielany na Orbicie. Spotkania".

  Co ciekawego dzieje się w kosmosie? Bardzo dużo! Opowiedzą nam o tym kosmiczni prelegenci na spotkaniach z serii Bielany Na Orbicie. Seria kosmicznych spotkań wraca na Warszawskie Bielany po raz trzeci.

  źródło: bielany.um.warszawa.pl