Kalendarz wydarzeń

 • Wyprzedaż garażowa na Bielanach – cztery spotkania dla poszukiwaczy „skarbów”

  Zdjęcie w konwencji rysunkowej. Przedstawia uchylone drzwi od garażu i dobywającą się z niego ciemność. Nad garażem wisi wstęga składająca się z trójkątnych elementów. Tło zdjęcia żółte.

  W tym roku odbędzie się kolejna edycja Wyprzedaży Garażowej na Bielanach. W planie są cztery spotkania – w ostatnią niedzielę maja, a także w czerwcu i lipcu oraz w pierwszą niedzielę września. Na teren rekreacyjny przy Urzędzie Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 zapraszamy wystawców oraz miłośników przedmiotów w stylu retro.

 • Potańcówki międzypokoleniowe 2024

  grafika przedstawia tańczącą ze sobą parę młodych osób

  Burmistrz Grzegorz Pietruczuk wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy zapraszają miłośników spotkań tanecznych na potańcówki międzypokoleniowe.

 • Filmowa Stolica Lata na Bielanach

  Leżący na leżakach widzowie na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec i oglądający film.

  Filmowa Stolica Lata wraca na Bielany. W tym roku seanse zaplanowaliśmy w każdy wakacyjny czwartek na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec. Będzie można obejrzeć m.in. „Czas mroku”, „Operację Argo” i „Spider-Mana”.

 • Grające podwórka: Dirty Horns | BOK Estrady

  zdjęcie przedstawia zespół Dirty Horns, czterech mężczyzn z instrumentami, dający koncert uliczny.

  Grające Podwórka to cykl letnich koncertów w przestrzeni bielańskich podwórek. Przyjeżdżamy z muzyką pod Wasze okna. Tym razem zagra dla nas zespół Dirty Horns.

 • 80. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  zdjęcie przedstawia symbol Polski walczącej, kotwicę, w kolorze czerwonym, na szarym tle.

  Burmistrz Grzegorz Pietruczuk wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany mają zaszczyt zaprosić na obchody 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, upamiętniającej walkę o lotnisko bielańskie prowadzoną przez Żołnierzy AK Grupy „Kampinos”.