Kalendarz wydarzeń

 • „Akwarele” - wernisaż Władysława Morkowskiego

  Obraz malowany akwarelami, przedstawiający statki na wodzie. Dominują odcienie niebieskiego i brązowego.

  W piątek, 10 listopada, Bielański Ośrodek Kultury przy ul. Goldoniego 1 zaprasza na wernisaż wystawy „Akwarele” Władysława Morkowskiego.

  źródło: bielany.um.warszawa.pl

 • Akcja "Ciepły Paluch"

  Akcja Ciepły Paluch 2023. Śpiący kot i pies wtuleni w siebie.

  Ruszyła kolejna zbiórka najpotrzebniejszych przedmiotów dla podopiecznych Schroniska na Paluchu. Jeśli masz w domu zbędny koc lub ręcznik, możesz zawieźć go do jednego z 7 miejsc wyznaczonych przez warszawskie MPO – organizatora zbiórki "Ciepły Paluch".

  źródło: bielany.um.warszawa.pl

 • Rozśpiewane Smyki w świecie Muzyki

  Grafika utrzymana w konwencji rysunkowej. Widzimy dwoje uśmiechniętych dzieci, które bawią się z owadami. Chłopiec leży na trawie, na czubku jego głowy siedzi uśmiechnięta ważka. Dziewczynka siedzi na trawie, na jej wyciągniętej ręce siedzi kolorowy motyl. Na niebie poza chmurkami widać także kolorowe nutki, słońce i chmurki.

  Już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia spotkamy się na muzycznym poranku z cyklu Rozśpiewane Smyki w świecie Muzyki! To będzie finał siódmej edycji tego fantastycznego projektu dla dzieci i całych rodzin.

  źródło: bielany.um.warszawa.pl

 • Bielańskie Mikołajki 2023

  grafika promocyjna wydarzenia Bielańskie Mikołajki 2023, przedstawia mikołaja w otoczeniu gwiazdek i świątecznych ozdób.

  Wielkimi krokami zbliżają się Bielańskie Mikołajki, wydarzenie długo wyczekiwane przez najmłodszych mieszkańców dzielnicy. 3 grudnia obok naszego urzędu wyrośnie świąteczna wioska z prawdziwego zdarzenia!

  źródło: bielany.um.warszawa.pl

 • Świeć blaskiem z odblaskiem

  4 grudnia 2023 r. Straż Miejska m.st. Warszawy i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie po raz dziewiąty rozpoczną akcję profilkatyczno-edukacyjną „Świeć blaskiem z odblaskiem”.

  źródło: bielany.um.warszawa.pl