Bielany Dzielnica m.st. Warszawy

 • Akcja "Ciepły Paluch"

  Ruszyła kolejna zbiórka najpotrzebniejszych przedmiotów dla podopiecznych Schroniska na Paluchu. Jeśli masz w domu zbędny koc lub ręcznik, możesz zawieźć go do jednego z 7 miejsc wyznaczonych przez warszawskie MPO – organizatora zbiórki "Ciepły Paluch".

 • Dokument w BOK

  Następne wydarzenia:

  • -
  • -

  Dokument w BOK to projekt edukacyjny, który zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie z edukacją filmową. Kolejna edycja tego innowacyjnego przedsięwzięcia już niebawem!

Tablica informacyjna

Rada Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy

Informacje dla mieszkańców

 • PAŹ
  06

  Informacja w sprawie handlu w okresie Wszystkich Świętych w 2021 roku

  Informujemy, że wnioski o wydanie zezwolenia na prowadzenie handlu okolicznościowego w okresie Wszystkich Świętych w 2021 roku, w pasie drogowym  ul. Horacego oraz ul. Kwitnącej będą przyjmowane w dniach 11 – 15 października 2021 w budynku Urzędu, ul. Żeromskiego 29, wejście główne, sala obsługi WOM.

 • PAŹ
  04

  Program "Dobry Start" - dyżur pracowników ZUS w Urzędzie Dzielnicy Bielany

  Szanowni Państwo, od 1 lipca wnioski o 300 zł w ramach programu dobry start można składać wyłącznie elektronicznie. W związku z tym wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców w dniu 5 października 2021 r. (wtorek) oraz 26 października 2021 r. (wtorek) w godz. 9:00 – 12:00 w Urzędzie Dzielnicy Bielany – stanowisko 35 (sala obsługi), będą dyżurować pracownicy ZUS, którzy pomogą złożyć wniosek o świadczenie dobry start, ale także założyć profil na portalu PUE. Do świadczenia uprawnieni są rodzice dzieci i młodzieży uczącej się. Za obsługę programu odpowiedzialny jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Więcej infortmacji na stronie: https://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry start: http://https://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry-start

 • WRZ
  20

  Informator Przetargowy Prezydenta m.st. Warszawy zaprasza do udziału w konkursie ofert – przetargu ustnym nieograniczonym

  Informator Przetargowy Prezydenta m.st. Warszawy zaprasza do udziału w konkursie ofert – przetargu ustnym nieograniczonym na oddzanie w dzierżawę, na okres trzech lat, nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Warszawie w Dzielnicy Bielany przy ul. Wolumen.

 • WRZ
  06

  Budowa kolektora „Lindego Bis” w ul. Conrada

  W środę, 8 września, w ul. Conrada rozpocznie się budowa kolektora ściekowego „Lindego Bis”. Drogowcy zlikwidują azyle na przejściach dla pieszych i zawężą jezdnię.

 • SIE
  09

  Program "Dobry Start" - dyżur pracowników ZUS w Urzędzie Dzielnicy Bielany

  Szanowni Państwo, od 1 lipca wnioski o 300 zł w ramach programu dobry start można składać wyłącznie elektronicznie. W związku z tym wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców w dniu 10 sierpnia 2021 r. (wtorek) oraz 31 sierpnia 2021 r. (wtorek) w godz. 9:00-12:00 w Urzędzie Dzielnicy Bielany – stanowisko 35 (sala obsługi), będą dyżurować pracownicy ZUS. Do świadczenia uprawnieni są rodzice dzieci i młodzieży uczącej się. Za obsługę programu odpowiedzialny jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Więcej infortmacji na stronie: https://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry-start