Bielany Dzielnica m.st. Warszawy

 • Filmowa Stolica Lata na Bielanach

  Następne wydarzenia:

  • -
  • -
  • -
  • -

  Filmowa Stolica Lata wraca na Bielany. W tym roku seanse zaplanowaliśmy w każdy wakacyjny czwartek na terenie rekreacyjnym przy stacji metra Słodowiec. Będzie można obejrzeć m.in. „Czas mroku”, „Operację Argo” i „Spider-Mana”.

Tablica informacyjna

Informacje dla mieszkańców

 • PAŹ
  29

  Nowe dowody osobiste już w listopadzie

  W piątek, 5 listopada, tylko do godz. 12:00, będzie można załatwić sprawy z zakresu dowodów osobistych. Skrócenie czasu obsługi, we wszystkich urzędach dzielnic, związane jest z wdrażaniem rządowych rozwiązań technicznych, które umożliwią wyrobienie nowego dokumentu tożsamości. 

 • PAŹ
  06

  Informacja w sprawie handlu w okresie Wszystkich Świętych w 2021 roku

  Informujemy, że wnioski o wydanie zezwolenia na prowadzenie handlu okolicznościowego w okresie Wszystkich Świętych w 2021 roku, w pasie drogowym  ul. Horacego oraz ul. Kwitnącej będą przyjmowane w dniach 11 – 15 października 2021 w budynku Urzędu, ul. Żeromskiego 29, wejście główne, sala obsługi WOM.

 • PAŹ
  04

  Program "Dobry Start" - dyżur pracowników ZUS w Urzędzie Dzielnicy Bielany

  Szanowni Państwo, od 1 lipca wnioski o 300 zł w ramach programu dobry start można składać wyłącznie elektronicznie. W związku z tym wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców w dniu 5 października 2021 r. (wtorek) oraz 26 października 2021 r. (wtorek) w godz. 9:00 – 12:00 w Urzędzie Dzielnicy Bielany – stanowisko 35 (sala obsługi), będą dyżurować pracownicy ZUS, którzy pomogą złożyć wniosek o świadczenie dobry start, ale także założyć profil na portalu PUE. Do świadczenia uprawnieni są rodzice dzieci i młodzieży uczącej się. Za obsługę programu odpowiedzialny jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Więcej infortmacji na stronie: https://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry start: http://https://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry-start

 • WRZ
  20

  Informator Przetargowy Prezydenta m.st. Warszawy zaprasza do udziału w konkursie ofert – przetargu ustnym nieograniczonym

  Informator Przetargowy Prezydenta m.st. Warszawy zaprasza do udziału w konkursie ofert – przetargu ustnym nieograniczonym na oddzanie w dzierżawę, na okres trzech lat, nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Warszawie w Dzielnicy Bielany przy ul. Wolumen.

 • WRZ
  06

  Budowa kolektora „Lindego Bis” w ul. Conrada

  W środę, 8 września, w ul. Conrada rozpocznie się budowa kolektora ściekowego „Lindego Bis”. Drogowcy zlikwidują azyle na przejściach dla pieszych i zawężą jezdnię.