null

Żoliborski Zakład Lecznictwa Otwartego najlepszy w kraju

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz kierowany przez dyrektor Małgorzatę Załawę-Dąbrowską odnotował w ostatnim czasie wiele sukcesów:
 

  • uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004,
  • zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Medycyny „Perły Medycyny”,
  • oraz I miejsce w konkursie Mazowiecka Firma Roku 2007.


21 listopada w obecności zaproszonych gości i pracowników, dyrektor Ryszard Musiał reprezentujący TÜV Polska Sp. z o.o. TÜV SUD Group wręczył dyrekcji SPZZLO Warszawa-Żoliborz Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004. Uroczystość była powiązana z otwarciem nowych poradni specjalistycznych – onkologicznej, osteoporozy i chirurgii urazowo-ortopedycznej w Przychodni przy ul. Szajnochy 8 oraz poradni logopedycznej w Specjalistycznej Przychodni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kochowskiego 4.

Wcześniej w Ogólnopolskim Konkursie Medycyny „Perły Medycyny” w kategorii zakładów lecznictwa otwartego SPZZLO Warszawa-Żoliborz zajął I miejsce, zdobywając tym samym Złotą Statuetkę Eskulapa. Celem konkursu jest promocja tych placówek medycznych i firm działających na rynku medycznym, które zakresem swojej działalności oraz przy udziale kompetentnego personelu wpływają na poziom oferowanych produktów i usług – ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów oraz klientów.

SPZZLO Warszawa-Żoliborz zdobył również I nagrodę Złotego Orła Biznesu w kategorii medycyna w V edycji konkursu Mazowiecka Firma Roku 2007. Konkurs ma na celu wyłonienie i promocję tych przedsiębiorstw z Warszawy i Mazowsza, które reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom.

ZOZ, którego dyrekcja mieści się przy ul. Szajnochy 8, jest największym na terenie Warszawy i okolic zakładem lecznictwa otwartego i jednym z największych w Polsce. Obejmuje opieką medyczną dwie dzielnice – Bielany i Żoliborz oraz Łomianki, czyli tereny zamieszkałe przez blisko 220 tysięcy osób. W skład zespołu wchodzi 11 przychodni, w których funkcjonuje ponad 50 poradni specjalistycznych i 26 pracowni diagnostycznych.

Agnieszka Sicińska Matusiak