null

Żegnaj Lato na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Lato trwa w najlepsze, a po lecie przyjdzie... jesień ;) nie kończymy jednak sezonu i już dziś zapraszamy na jedną z największych imprez plenerowych w Dzielnicy – „Żegnaj Lato na Bielanach”.

Park Olszyna po raz kolejny stanie się kulturalno-sportowo-ekologiczno-edukacyjnym miejscem na mapie Bielan.

W tym roku zaczynamy o godz. 15.00 wielkim rodzinnym piknikiem dla mieszkańców. W specjalnie przygotowanych strefach: SPORTOWEJ, EDUKACYJNEJ, EKOLOGICZNEJ, KULTURALNEJ i ZDROWIA będą czekały m.in.: kluby sportowe działające na terenie Bielan, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, konsultacje lekarskie, animacje, proekologiczne zabawy, konkursy i dużo pozytywnej energii, którą będzie można wykorzystać na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce! Dla spragnionych kulinarnych doświadczeń nie zabraknie dobrego jedzenia w strefie foodtrucków i chillout’u.  

A wieczorem nie lada gradka dla nieco starszej publiczności. Od godz. 19.00 na głównej scenie wybrzmi muzyka! Jako pierwsza, w koncertową atmosferę zabierze nas formacja ZOUZY. Cztery instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu „Roar" podbiła serca widzów VI edycji The Voice of Poland. 

Później scena będzie należała do polskiego zespołu rockowego, którego zdecydowaną siłą są koncerty – mowa o zespole IRA. Na scenie jest już od ponad 30 lat! nie trzeba dodawać nic więcej ;-)

To jednak nie koniec atrakcji – na zakończenie przygotowaliśmy coś czego jeszcze wcześniej na Bielanach nie było, ale... niech to zostanie jeszcze niespodzianką.

Już dziś zapiszcie w kalendarzu:

Data: 7 września 2019 r. (sobota)
Godz. 15.00.
Miejsce: Park Olszyna (róg ulic Z. Romaszewskiego i Gąbińskiej).

WSTĘP WOLNY!!

Partnerem wydarzenia są:

Samorząd Województwa Mazowieckiego,
BYŚ,
Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji i Szybka Kolej Miejska

Patroni medialni:

ROCK Radio,
miesięcznik „Nasze Bielany”