null

Żegnaj Lato na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Za oknem już pierwsze liście nabierają barw jesiennych, lato dobiega końca. Spędźmy wspólnie ostatnie jego chwile na jednej z największych imprez plenerowych na Bielanach – Pikniku Żegnaj Lato. W tym roku spotykamy się w sobotę 15 września, tradycyjnie już w Parku Olszyna.

Od godz. 13.00 zapraszamy do odwiedzenia nas w kilku strefach tematycznych. W strefie sportowo-rekreacyjnej będą prezentować się kluby sportowe działające na Bielanach. Dzieci i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą. Nie zabraknie oczywiście dmuchańców, gier i animacji dla najmłodszych.

W strefie kulturalno-oświatowej zaprezentują się Bielański Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna im. S. Staszica.

Strefa EKO zaprasza m.in. na gry proekologiczne i zabawy edukacyjne.

W strefie zdrowia i rodziny, jak co roku, mieszkańcy Dzielnicy będą mogli skorzystać z konsultacji lekarskich oraz uczestniczyć w pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej.

Tyle w ciągu dnia, a wieczorem od godz. 18.00 zapraszamy przed dużą scenę na dwa koncerty. W pierwszej kolejności wystąpi BOVSKA. Artystka została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany dwa dni po premierze, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 16 mln razy.

Dalej na scenie wystąpi KAMIL BEDNAREK. Artysta zdobył popularność kilka lat temu, na swoim koncie ma trzy albumy, z których pierwszy pt. „Jestem” z 2012 roku zyskał już miano „diamentowej płyty”, z łącznym nakładem sprzedaży ponad 150 tys. egzemplarzy.   

To jednak jeszcze nie koniec atrakcji, na zakończenie przygotowaliśmy pokaz laserowy.

Do zobaczenia!

Data: 15 września 2018 r. (sobota).
Godz. 13.00.
Miejsce: Park Olszyna (róg ulic Z. Romaszewskiego i Gąbińskiej).
WSTĘP WOLNY!!