null

Zawieszenie działalności instytucji kultury, sportu itp.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W ślad za decyzją premiera, placówki oświatowe zostały zamknięte do 25 marca. W czwartek i piątek (12 - 13 marca 2020 r.) placówki będą działały w trybie dyżurowym (bez zajęć, jedynie opieka nad dziećmi). Podejmowane działania mają charakter prewencyjny.

Od 12 marca 2020 r. zamknięte będą:
- Biblioteka Publiczna im. S. Staszica;
- Mediateka START-META;
- Bielański Ośrodek Kultury wraz z filiami przy ul. Samogłoska i Estrady;
- Młodzieżowe Domy Kultury przy ul. Cegłowskiej i Andersena;
- Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Szegedyńskiej;
- Centrum Rekreacyjno-Sportowe przy ul. S.B. Lindego i ul. J. Conrada.

Ponadto do końca marca odwołane są WSZYSTKIE wydarzenia organizowane przez / lub na zlecenie Urząd Dzielnicy Bielany i jednostek podległych.

Na terenie Urząd Dzielnicy Bielany zostają wprowadzone ograniczenia. Odwołane są również wydarzenia, które były planowane w sali widowiskowej urzędu. Dla interesantów udostępniony zostaje jedynie Wydział Obsługi Mieszkańców bez możliwości przemieszczania się na pozostałe piętra budynku. 

Dojście do stanowisk Urzędu Stanu Cywilnego (I p.) możliwe będzie jedynie przez wejście "C" od strony ul. A. Jarzębskiego. Kolejne informacje będą przekazywane na bieżąco.

----

WAŻNE INFORMACJE:

  1. Zmiany organizacyjne w bezpośredniej obsłudze mieszkańców: https://piuw.um.warszawa.pl/waw/bielany/-/null
  2. Rekrutacja do szkół i przedszkoli - zmiany w sposobie dostarczania dokumentów: https://piuw.um.warszawa.pl/waw/bielany/-/null
  3. Zmiany organizacyjne dot. pracy instytucji kultury, sportu itp.:  https://piuw.um.warszawa.pl/waw/bielany/-/null

Informacje o koronawirusa w Polsce i zaleceń dot. przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby udzielają: Główny Inspektorat Sanitarny | www.gis.gov.pl oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w m.st. Warszawie | www.pssewawa.pl

Załączniki: