null

Zapraszamy na piękny akustyczny koncert w wykonaniu SKUBASA

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.09.2020 - 24.09.2020
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości.

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Więcej o artyście

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny.

Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

„Szklane Miesiące” to singiel zapowiadający trzeci album artysty. Jego premiera koncertowa miała miejsce 17 sierpnia podczas Męskiego Grania w Warszawie przed ponad 15-tysięczną publicznością.

VIDEO „Szklane Miesiące” https://www.youtube.com/watch?v=z42Fp44qa_g

W listopadzie 2019 artysta zagrał kolejną trasę koncertową, na której przypomniał swoje najważniejsze piosenki ale też przedpremierowo zagrał również kilka utworów z nadchodzącej, jeszcze nie wydanej płyty.

VIDEO „Nie mam dla Ciebie miłości” - https://www.youtube.com/watch?v=YVbwuRAJCAI

VIDEO „ Linoskoczek” - https://www.youtube.com/watch?v=Nlcy6BLUbQI

Termin: 24 września 2020 r.
Godz.: 19:00
Miejsce: sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, ul. S. Żeromskiego 29 (wejście od ul. A. Jarzębskiego)

Liczba miejsc ograniczona. Wejście na koncert tylko z zaproszeniami.

Zaproszenie można otrzymać pisząc na adres: bielany.kultura@um.warszawa.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia, zaproszenie należy wydrukować i przynieść ze sobą na koncert. 1 zaproszenie = 1 osoba.

Prosimy o zabranie ze sobą maseczek i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.