null

Zapraszamy na film Chata

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

W ramach cyklu Dobre Kino zapraszamy na film Chata - ekranizację światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce.

Spotkanie filmowe poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości a także wykładowca PWTW.

Data: 24 lutego 2019 r. godz.: 16.00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, ul. Dewajtis 3.
Bilety - w cenie 15 zł dostępne on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie w dniu wydarzenia | www.chrzescijanskiegranie.pl

Opis filmu: Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Film "Chata" to poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu. Został on wyprodukowany przez Gila Nettera, producenta „ŻYCIA PI”.

artykuł na stronie Dobrego Miejsca: http://dobremiejsce.org/chata-nigdy-nie-jestes-zupelnie-sam/
link do strony z biletami: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/c/Bilety/18
link do zwiastunu: https://youtu.be/yX11t2hGf9k