null

Zapisz się na wydarzenie - darmowe doradztwo / szkolenia / warsztaty

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Oprócz miejskiej przestrzeni do pracy możesz skorzystać ze specjalnej oferty szkoleń biznesowych oraz doradztwa przygotowanego dla przedsiębiorczych mieszkańców czyli różnych wydarzeń – szkoleń, konsultacji, doradztwa organizowanych  finansowanych przez m.st.Warszawa:

  1. Wydarzenia Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych  

Indywidualne bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych mieszkańców w obszarach ksiegowości, prawa, doradztwa biznesowego, marketingu, social mediów,  sprzedaży, funduszy na strart.  Głownie w formie online. Masz zwykle 30-60 min indywidualnej konsultacji z ekspertem – tylko dla siebie lub swojej firmy. 

  • Program "Wiemy Jak" – możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia, którym chcą się bezpłatnie dzielnić użytkownicy Integratora w ramach programu "Wiemy Jak"
     

Konsutlacje z urzędnikiem miejskim – np. na temat dotacji miejskich, programów miejskich, konsutlacje lub webinary z partnerami  / zewnętrznymi urzędami: Mazowiecką Jednostka Wdrażania Projektów Unijnych, z Urzędem Pracy, Mazowieckim Regionalnym Funduszem Pozyczkowym etc. 

Zapisy są dostępna na stronie Integratora w sekcji Wydarzenia.

Jeśli masz jakiś pomysł na wydarzenie lub obszar w którym potrzebujesz wsparcia – napisz do nas: bielany.integrator@um.warszawa.pl

  1. Wydarzenia Centrum Przedsiębiorczości Smolna 

Academy_Smolna to słaty program prowadzony przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna indywudalnego doradztwa prawnego, księgowego i biznesowego. Zapisy: tutaj.
Przejrzyj inne wydarzenia organizowane w Warszawie przez CPS (bezpłatne szkolenia i warsztaty) oraz inne podmioty i skorzystaj z wiedzy ekspertów: tutaj

  1. Wydarzenia Centrum Kreatywnosci Targowa 

Szkoła Kreatywności to bezpłatne wykłady, warsztaty i szkolenia dla mikro i małych firm oraz osób pracujących w branżach sektora kreatywnego. Odbywają się one w ramach 5 cykli tematycznych. Koncepcja programowa Szkoły została przygotowana przez ekspertów i partnerów Centrum Kreatywności Targowa i Krajowej Izby Gospodarczej.