null

XV-lecie cyklu Jazz w Podziemiach Kamedulskich - koncert jubileuszowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Na czerwono - niebieskim tle napis XV lecie Jazz

16 września będziemy świętować XV-lecie bielańskiego cyklu „Jazz w Podziemiach Kamedulskich”. W koncercie jubileuszowym wystąpią gwiazdy polskiego jazzu: Zbigniew Namysłowski, Krzysztof Ścierański, Anna Serafińska, Adam Bałdych, Artur Dutkiewicz Trio, a w drugiej części wieczoru amerykański wokalista i pianista Stan Breckenridge z zespołem.

Cykl koncertów JAZZ W PODZIEMIACH KAMEDULSKICH na warszawskich Bielanach istnieje nieprzerwanie od 2006 roku. 15 lat to ponad 100 koncertów i ponad 200 wykonawców. Cykl prezentuje różne kierunki muzyki improwizowanej; od tych najbardziej współczesnych poprzez jazz środka, fusion, world music, swing i jazz tradycyjny. Każdy koncert poprzedza słowo wstępne Tomasza Tłuczkiewicza - znawcy jazzu, legendy dziennikarstwa muzycznego. Koncerty znakomitych muzyków, niepowtarzalna atmosfera wyjątkowych XVII - wiecznych wnętrz, „artystyczny”, przyjazny klimat sprawiły, że Podziemia Kamedulskie stały się znanym i wyjątkowym miejscem na jazzowej mapie Polski. 

Zapraszamy gorąco!

Data: 16 września 2021 r.
Godz.:19.00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3.
WSTĘP WOLNY. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ PRZYJŚCIA.

Koncert również online, transmisja na profilu "Nasze Bielany" na Facebooku, a także w formie transmisji na ekranie multimedialnym na terenie przy Kościele Pokamedulskim.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki: