null

XIII Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2012 roku

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zwycięzca w kategorii Najlepszy Sportowiec Roku otrzyma jednocześnie od Prezydenta m. st. Warszawy tytuł Sportowej Twarzy Warszawy w bieżącym roku kalendarzowym. W roku 2012 Sportową Twarzą Warszawy jest Zofia Klepacka – Noceti (zwyciężczyni XII Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2011 r.).

Głosowanie Internautów
Zwycięzcy kolejnych dwóch kategorii tj. Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Sportowa Impreza Roku, wybrani zostaną w powszechnym głosowaniu internautów. Swój głos będzie można oddać w dniach 19 grudnia 2012 – 10 stycznia 2013 roku za pośrednictwem strony internetowej www.sportowa.warszawa.pl oraz stron urzędów dzielnic, ośrodków sportu i rekreacji m. st. Warszawy oraz patronów plebiscytu. Dla osób, które zagłosują na jedną z kategorii, przewidziane są 2 podwójne zaproszenia na imprezę podsumowującą plebiscyt.

Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Warszawy w dniu 18 stycznia 2013 w hali Arena „Ursynów” Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Pileckiego 122.

Rezerwacja zaproszeń na imprezę rozpocznie się w dniu 19 grudnia 2012 r., natomiast sprzedaż rozpocznie się od dnia 3 stycznia 2013 r.