null

Wyprzedaż garażowa na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Po raz kolejny zapraszamy na teren zielony przy bielańskim Ratuszu, gdzie w najbliższą niedzielę 1 lipca odbędzie się „Wyprzedaż Garażowa”, czyli raj dla poszukiwaczy skarbów, pchli targ pod chmurką, kiermasz staroci, a z drugiej strony szansa na nowe życie dla znudzonych ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych szpargałów oraz duże pole do popisu dla rękodzieła i wszelkiej maści twórczości własnej!

Osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu jako wystawca prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: bielany@wyprzedazgarazowa.eu

Data: 1 lipca 2018 r. (niedziela).
Godz.: 12.00-16.00.
Miejsce: teren zielony przy bielańskim Ratuszu, ul. S. Żeromskiego 29.
WSTĘP WOLNY!

Kilka najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi.
Dlaczego?
Przede wszystkim zależy Nam na wspólnym spędzeniu czasu, a że przy okazji możecie coś sprzedać lub kupić - no to same korzyści

Jak to jest z tym miejscem?
Nie przydzielamy miejsc. Nie wbijamy patyczków. Nie rysujemy linii. Prosimy jednak o to, żebyście uszanowali przestrzeń i nie zagarniali większych powierzchni niż potrzeba. Czasem komuś wystarczy
50 cm2 a czasem ktoś potrzebuje 2 m2. Nie mamy z tym problemu. Szanujmy się nawzajem i przestrzeń, którą dysponujemy.

Jakich danych ode mnie potrzebujecie?
Tak naprawdę bardziej zależy nam na informacji z czym się pojawisz na wyprzedaży.

Jaki jest numer konta? Jak mam wpłacić cegiełkę?
Udział w wyprzedaży jest bezpłatny

Garażówkowy know-how:
1. Jeżeli jesteś zbieraczem i Twoje skarby już się nie mieszczą w piwnicy, garażu i pawlaczach to właśnie to może być idealne miejsce dla Ciebie gdzie pozbędziesz się tego co jest Ci niepotrzebne a przy okazji miło spędzisz czas.
2. Zabrania się handlu przedmiotami nie dopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol). Nie można sprzedawać własnych wyrobów spożywczych.
3. Co można sprzedawać? Rzeczy używane, rękodzieło, nietrafione prezenty, używane książki, vinyle, przydasie, durnostojki etc. etc. Jeżeli handlujesz zawodowo srebrem, perfumami, różnymi innymi cudami - to miejsce nie jest na pewno dla Ciebie.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.
5. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach.
6. Organizator może odmówić wystawcy udziału w wyprzedaży. Rzadko to robimy, ale kilka razy się zdarzyło.
7. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.
8. Udostępniony teren dla wystawców znajduję się „pod chmurką”. Co to znaczy? Wystawcy muszą zadbać we własnym zakresie o zabezpieczenie swoich stoisk przed deszczem lub innymi kaprysami naszej polskiej pogody.

Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako wystawca napisz proszę maila: bielany@wyprzedazgarazowa.eu