null

Wyprzedaż garażowa na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

To już bielańska tradycja, od czterech lat poszukiwacze skarbów spotykają się przy Ratuszu na bielańskich garażówkach! Pchli targ pod chmurką, kiermasz staroci, a z drugiej strony szansa na nowe życie dla znudzonych ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych szpargałów oraz duże pole do popisu dla rękodzieła i wszelkiej maści twórczości własnej!

Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako wystawca zapisy prowadzone są wyłącznie drogą elektroniczną: bielany@wyprzedazgarazowa.org. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.07.2020 r. Udział wystawców jest możliwy tylko i wyłącznie za okazaniem pracownikom ochrony mailowego potwierdzenia udziału w wydarzeniu.

Zasady udziału w wyprzedaży garażowej zostały określone w Regulaminie.

Miejsce: teren zielony przy Urzędzie Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29.
Data: 2.08.2020 (niedziela).
Godz. 12.00-16.00.
WSTĘP WOLNY!
UWAGA: Ograniczona liczba wystawców, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualizacja 27.07.2020 - LISTA WYSTAWCÓW ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.

Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na podstawie art. 46a i art. 46b pkt 1–6 i 8–12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2020 r. poz. 1066 z późn. zm.).

Partnerzy wydarzenia: 
Radio Kampus
Warszawa za darmo - waw4free

 

Załączniki: