null

Women's Run - FUN RUN łączy przyjemne z pożytecznym!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Prowadzony od 2009 roku program promujący aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród lokalnych społeczności Women's Run doczekał się nowej odsłony

W ramach organizowanych wspólnie z Urzędami Dzielnic m.st. Warszawy bezpłatnych treningów biegowych Women's Run, w okresie wakacji odbywać się będą specjalne treningi Women's Run - FUN RUN, mające na celu budowanie świadomości choroby raka jelita wśród lokalnych społeczności.

Prowadzony przez agencję ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii, Szpital Bielański, Urząd Marszałkowski i Miasto Stołeczne Warszawa program społeczny Rak Jelita Polska www.rakjelita.plzawiera zróżnicowane działania, od szkolenia lekarzy rodzinnych, poprzez lokalne działania w firmach prywatnych i państwowych, aż po ogólne akcje promocyjno-informacyjne. Women's Run - FUN RUN jest właśnie jedną z takich akcji - planowane jest zorganizowanie jej we wszystkich współpracujących z programem Women's Run dzielnicach Warszawy.

Pierwszy trening Women’s Run - FUN RUN odbędzie się na terenie Dzielnicy Bielany już 23 lipca. Na tą specjalną okazję, grupy treningowe z dzielnic Wola i Bielany, pobiegną wspólnie w parku Kępa Potocka.

Dodatkowo dzięki wsparciu lokalnego salonu samochodowego Toyota Bielany, uczestniczki treningu będą mogły wziąć udział w badaniu z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała oraz skorzystać z porad magister dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego p. Joanny Siemiątkowskiej. Urządzenie przekaże precyzyjne informacje o ilościowej zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz ilości wody w organizmie.

Salon samochodowy Toyota Bielany to lokalny dealer, dla którego największą wartością są ludzie. Toyota Bielany to nie tylko serwis i sprzedaż samochodów, ale również miejsce promujące prozdrowotne podejście do życia, wspierające akcje społeczne i lokalne inicjatywy, takie jak program Women’s Run. Hasłem salonu jest „spokój z Bielan, technologia z Japonii.”

Program Women's Run realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola, Włochy i Bemowo. Treningi są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, kierowane do amatorów oraz osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością sportową.

Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl/treningi.html#rejestracja, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu.

Zbiórka dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningu zaplanowana jest przed salonem Toyota Bielany.

Program Women's Run - FUN RUN:

Sobota 23 lipca, godz. 10:00
Zbiórka: parking salonu Toyota Bielany, ul. Klaudyny 1
Trasa: Park Kępa Potocka
Trener: Justyna Dworecka
Dietetyk: Joanna Siemiątkowska

Więcej informacji na stronie: www.womensrun.pl/fun-run.html.

Organizatorzy i Partnerzy:

ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl
Urzędy Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Toyota Bielany

Kontakt:

Tomasz Sulikowski, Lider Projektu
tomasz.sulikowski@abkgrupa.pl

tel. 22 401 22 16