null

Wnioski z tarczą – krok po kroku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
W ramach działań Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych wspierających przedsiębiorców ruszył cykl bezpłatnych webinarów „Wnioski z tarczą – krok po kroku”. Krótkie, ale bardzo praktyczne webinary mają za zadanie rozwiać wątpliwości przedsiębiorców oraz pokazać jak skorzystać z pomocy oferowanej w ramach Tarczy Antykryzysowej i krok po kroku wypełnić wnioski. Uczestnicy mogą również zadawać pytania, na które odpowiada na bieżąco prowadzący.    

Webinary dostępne online:

  • 29 maja o 15:00 - Wnioski z Tarczą - krok po kroku: Mikropożyczka z Urzędu Pracy 
  • 3 czerwca o 15:00  - Wnioski z Tarczą - krok po kroku: Świadczenia postojowe 

Zapisy (bezpłatne) w sekcji wydarzenia na www.integrator.naszebielany.pl, W przygotowaniu kolejne tematy- m.in. nt składania wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej oraz kosztów zatrudnienia pracowników.

Cykl Webinarów „Wnioski z tarczą – krok po kroku” prowadzi bielański doradca podatkowy (użytkownik Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych) - Tomasz Niwiński,  posiadający wieloletnie doświadczenie w podatkach i księgowości. Uczestnik szkoleń w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz w Polskiej Akademii Rachunkowości. Posiada doświadczenie m.in. w doradztwie dla podmiotów krajowych i zagranicznych, przeprowadzaniu badań typu due dilligence oraz przeglądów podatkowych. Wspierał swoich klientów podczas kontroli podatkowych i skarbowych, przygotowywał pisma procesowe, opiniował umowy oraz przygotowywał dokumentacje cen transferowych. Autor artykułów prasowych, m.in. w Dzienniku Gazecie Prawnej.