null

Witaj Lato na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Lato zbliża się wielkimi krokami, w tym roku ponownie chcemy je wspólnie przywitać podczas jednej z największych imprez plenerowych w Dzielnicy, dlatego już dziś rezerwujcie w kalendarzu 14 i 15 czerwca, żeby wspólnie bawić się podczas pikniku WITAJ LATO NA BIELANACH 2019.

Po raz kolejny zapraszamy na dwudniową imprezę, która rozpocznie się tradycyjnie w piątek – 14 czerwca, początek o godz. 20.00 KONCERTAMI GWIAZD.

  • MONIKA BORZYM
  • JAZZ BAND MŁYNARSKI-MASECKI

Zanim jednak zdradzimy, kto zagra na bielańskiej scenie (a to już wkrótce) z pewnością nikt nie odmówi sobie przyjemności wzięcia udziału w „najcichszej dyskotece w mieście” – SILENT DISCO, to już nasza tradycja. Całości dopełni strefa foodtrucków, która zapewni nam fuzję smaków pod bielańskim niebem. A jeśli ktoś się zmęczy nie zabraknie wygodnych leżaków, na których będzie można odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi.

Drugiego dnia – 15 czerwca, rozpoczynamy wcześniej, bo już od godz. 14.00, gdzie na terenie zielonym nad stacją metra Słodowiec odbędzie się RODZINNY PIKNIK. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. W przygotowanych strefach: „EKO”, SPORTU, EDUKACYJNEJ, SPOŁECZNEJ, będą przygotowane gry, zabawy, animacje i niejednokrotnie konkursy z nagrodami. W specjalnie dedykowanej strefie „DECHY” pojawią się występy, muzyka na żywo i duża dawka pozytywnej energii.

Wszystkich spragnionych kulinarnych wrażeń zapraszamy do strefy foodtrucków i chillout. A wieczorem STREFA KONCERTOWA i kolejni artyści! Kto wystąpi?

  • MARIA SADOWSKA
  • NATALIA NYKIEL
  • VOOVOO

O tym przekonacie się już wkrótce! START O GODZ. 19.30. WIDZIMY SIĘ!