null

Wieści z Baśniowej Krainy Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 309 "Coś nowego, coś niezwykłego... przyjemnego dla każdego"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dzień 29 stycznia 2020 roku był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszych skromnych progach  Przedstawicieli Seniorów z Ośrodka Wsparcia dla Seniorów Nr 2 przy ul Wrzeciono 5A w Warszawie.

Nasi wspaniali goście przyszli do nas na zaproszenie nauczycielki Pani Beaty Nowakowskiej z grupy III  z przedstawieniem pt. „Jasełka”. Występ był wyjątkowy, aktorzy przebrani w cudowne, niepowtarzalne stroje dali z siebie wszystko. Zarówno śpiewy jak i wypowiadane kwestie spowodowały, że wszystkie nasze dzieci,  oglądały przedstawienie w ciszy i w ogromnym skupieniu. Zwroty akcji, od walki dobra ze złem, poprzez góralskie przyśpiewki, aż do wizyty Trzech Króli przeprowadziły  przedszkolaków przez historię Świąt Bożego Narodzenia.

Atrakcjom nie było końca. Po „Jasełkach”  jeden z seniorów - Pan Bogdan Jakubowski recytował  własne wiersze, które rozweseliły widownię.

Na zakończenie tego wyjątkowego spotkania  dzieci z grupy „Biedronki” wystąpiły  w zimowym przedstawieniu, ku radości naszych gości, którzy nagrodzili je gromkimi brawami. Nie obyło się bez podziękowań i drobnych  upominków. Pani Dyrektor Katarzyna Michalak podziękowała Naszym wspaniałym gościom, a dzieci wręczyły samodzielnie przygotowane upominki.

Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej. Cała społeczność przedszkola jest  pod ogromnym wrażeniem i z niecierpliwością czeka na więcej.

Autor
Marlena Runowiecka


 

Zobacz galerię (6 zdjęć)