Lelewel po remoncie boisk

Zdjęcie przedstawia grupę osób, która ogląda rozgrywany na boisku mecz.
Autor: Wojtek Artyniew

11 października nastąpiło oficjalne otwarcie kompleksu boisko przy XLI Liceum Ogólnokształacego im. Joachima Lelewela po przeprowadzonym remoncie.

W turnieju z okazji wielkiego otwarcia wzięły udział aż 24 zespoły. Niepokonana okazała się drużyna "Przystojniacy i Ola", drugie miejsce wywalczyła ekipa "Josue i przyjaciele", a ostatnie miejsce na podium zajęli piłkarze z "Dzwon i Zygmunta".

Oddać strzałów na bramkę nie omieszkali obecni na wydarzeniu burmistrzowie Grzegorz Pietruczuk i Włodzimierz Piątkowski.

W ramach przeprowadzonych prac wybudowane zostało nowe boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki i streetball'a, zamontowaliśmy nowe bramki i mini bramki do piłki nożnej, kosze do koszykówki i piłko chwyt.

Na inwestycję otrzymaliśmy dodatkowe środki z Sejmiku Województwa Mazowieckiego w wysokości 300 tys. złotych, które wraz z naszym budżetem pozwoliły na przeprowadzenie gruntownego remontu zaplecza sportowego Lelewela.

Zdjęcie przedstawia grupę osób, która ogląda rozgrywany na boisku mecz.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Zdjęcie przedstawia burmistrza Grzegorza Pietruczuka wyprowadzającego strzał na bramkę piłkarską.
Zdjęcie przedstawia grupę osób grającą w piłkę na boisku do koszykówki.
Zdjęcie przedstawia burmistrza Grzegorz Pietruczuk i wiceburmistrz Włodzimierza Piątkowski wraz z kadrą pedagogiczną Liceum Lelewela.