null

Wieczorny relaks – zadbaj o ciało i umysł • online

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.11.2020 18:00 - 13.11.2020 19:30
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa
„Najszybszą drogą do uspokojenia umysłu jest ruszenie ciała” / Gabrielle Roth
 
Zapraszamy na warsztat podczas, którego zadbasz holistycznie o swoje ciało i dobre samopoczucie:
• Zaczniemy od ćwiczeń „Jogi twarzy”, które poprawiają krążenie krwi, stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększają jędrność skóry, ale przede wszystkim cudownie relaksują.
• Łagodnymi ćwiczeniami „Zdrowy Kręgosłup z elementami jogi” rozluźnimy napięcia w ciele, rozładujemy codzienny stres, wzmocnimy mięśnie, zwiększymy elastyczność kręgosłupa oraz będziemy eksplorować świadomość ciała i priopriocepcję (czucie głębokie).
• Technikami oddechowymi zastosowanymi w trakcie ćwiczeń doenergetyzujemy się, dotlenimy i wzmocnimy nasze płuca.
• Relaksacją na koniec wyciszymy układ nerwowy i będziemy trenować „mięsień” spokoju wewnętrznego.
 
Prowadzenie: Sylwia Buczak – instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa.
“Pasjonuje mnie dobrostan, zdrowy styl życia i holistyczne podejście do zdrowia. W trakcie studiów oraz uczestnicząc w warsztatach w Polsce i Indiach zgłębiałam różne aspekty jogi, techniki relaksacyjne, medytację, technik oddechowe oraz Ajurwedę. Poznając ich dobroczynne działanie w redukcji stresu, poprawie zdrowia i jakości życia dzielę się nimi organizując warsztaty, projekty i kampanie w Fundacji Life Change, którą stworzyłam oraz w ramach autorskiego projektu Sztuka Dobrostanu. W trakcie kursu zawodowego Arteterapii odkrywam na nowo jak niesamowity twórczy potencjał drzemie w każdym człowieku.”
Samogłoska Miejsce Aktywności Lokalnej www.bok-samogłoska.eu www.fb.com/malsamogloska kontakt:samogloska.bok@gmail.com / tel. 511 993 587