null

Wieczór Międzynarodowy - Chile.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.11.2020 18:00 - 14.11.2020 20:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

W programie: prezentacja multimedialna i prelekcja podróżnika Marcina Plewki, koncert muzyki chilijskiej w wykonaniu Carlosa Cerona Lara, Jorge Avila Rodrigueza, Rafaela Alfaro Alvarado, pokazy taneczne w wykonaniu Danieli Castillo oraz pokaz kuchni chilijskiej.

Carlos Cerón to młody Chilijczyk, który z muzyką związany jest od około 10 lat, biorąc udział w różnych projektach muzycznych, od latynoamerykańskiego folku, rock i pop.

Chile to wyjątkowa mieszkanka różnych kultur, dzwięków i odzwierciedlenia duszy i mentalności zamieszkującej je  ludności. Koncert będzie próbą odbycia podróży po tych miejscach i pokazania różnorodności muzycznej i kulturowej Chile.

 

„…Jestem pilotem wycieczek, organizatorem wypraw do Ameryki Łacińskiej, podróżnikiem, który wie, że moje oczy nie są stworzone do patrzenia w ekran komputerowy. W czasie mojej prezentacji postaram się pokazać różne oblicza tego dalekiego kraju a także wiele praktycznych informacji jak się po nim poruszać. W Chile jestem co roku. Odnalazłem tam, zagubioną w czasie wojny rodzinę, o której wszyscy myśleli, że zginęła na statku, a odnalazła się w 2017 roku w Santiago…” Marcin Plewka – podróżnik

I część – Prelekcja podróżnika Marcina Plewki  https://youtu.be/M_ziDQOKCXU

II część – koncert muzyki chilijskiej w wykonaniu Carlosa Cerona Lara, Jorge Avila Rodrigueza, Rafaela Alfaro Alvarado, pokazy taneczne w wykonaniu Danieli Castillo   https://youtu.be/4_gpan_YIPU

III część – pokaz kuchni chilijskiej Marii Neumy Oliveiry  https://youtu.be/EYVfjdWZThE