null

Wernisaż wystawy zbiorowej „Malarstwo w każdym wieku”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.05.2022 18:00 - 13.05.2022 19:00
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1
BOK. Barbara Maślankiewicz – Poranek w lesie. Droga w centrum obrazu wprowadza nas w głąb lasu. Z lewej strony, między drzewami promienie słońca wpadają na drogę i ją rozświetlają. W głębi i po prawej stronie drogi drzewa w błękitnej mgle.

Wystawa prac uczestników sekcji: Pracownia malarska seniora i Studium z natury prowadzonych przez Jacka Barszcza.

Wystawa „Malarstwo w każdym wieku” pokazuje dorobek pracy dwóch grup, prowadzonych przeze mnie w Bielańskim Ośrodku Kultury: grupy „Studium z natury” oraz „Pracowni malarskiej seniora”. O ile w pierwszej grupie przeważają osoby w wieku szkolnym oraz nieco starsze, to grupa seniorów skupia osoby w wieku 60 plus, które w błogosławionym czasie emerytury mogą wreszcie znaleźć więcej czasu na rozwijanie własnych „niezawodowych”, ale często bardzo bogatych i wyjątkowych – talentów, przechowanych gdzieś głęboko we wnętrzu i jakby czekających tylko na odpowiedni czas i warunki, aby ujawniać się w całej swojej pełni.

Data: 13 maja 2022 r. (piątek).
Godz.: 18:00.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury.


Wstęp wolny.
Wystawa czynna do 05.06.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).


Źródło: bielanski.waw.pl

Sprawdź lokalizację na mapie