null

W ten weekend nie będziecie się nudzić

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
zdjęcie przedstawia grupę ludzi na wydarzeniu plenerowym, na pierwszym planie widzimy kobietę i mężczyznę, który trzyma dziecko na barana
Autor: Aleksandra Zdancewicz

Witaj Lato na Bielanach i koncertowanie w parku Herberta to dwa z wielu wydarzeń, które odbędą się już w najbliższy weekend w naszej dzielnicy. Na serku bielańskim zaplanowaliśmy rodzinny piknik, którego zwieńczeniem będzie występ gwiazd.

O miejscu Polski w Europie porozmawiamy w ramach kolejnego spotkania z cyklu „Piątek z offem”, podczas którego obejrzymy takie filmy krótkometrażowe jak „Aamir”, „Areszt domowy”, „Zanim nadejdzie nasz czas”, „Dmuchawiec” i „Arka”. Zapraszamy do filii Bielańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Estrady 112 w piątek o godz. 19:00.

Sobota upłynie nam na całodniowym poWitaniu lata. O godz. 15:00 rozpocznie się rodzinny piknik z atrakcjami przygotowanymi przez nasze jednostki i partnerów wydarzenia. Poza tym oczywiście pojawi się festynowy standard, czyli dmuchańce, animacje dla dzieci i malowanki. Piknik na serku, przy stacji metra Słodowiec, potrwa do godz. 18:00.

Wieczorem na scenie pojawi się wpierw Orkiestra Dorosłych Dzieci, której towarzyszyć będzie Tatiana Okupnik ze swoim nowym singlem. Następnie koncert zagra Zakopower, kultowy zespół folkowy obecny na scenie muzycznej już prawie 20 lat. Na występy zapraszamy odpowiednio o godz. 19:00 i 20:30.

W niedzielę będziemy bawili się i uczyli na rodzinnym pikniku na Starej Baśni. W planie mamy spotkanie ze zwierzętami z prawdziwej wiejskiej zagrody, warsztaty ekologiczne i animacje dla dzieci. Wystąpią dla nas dziecięca grupa baletowa i Cyrk Einsteina. Piknik odbędzie się w godz. 11:00–14:00 na świeżo oddanych do użytku po remoncie podwórkach przy ul. Starej Baśni 10.

Po pikniku zachęcamy do wybrania się ze swoimi pociechami do położonego nieopodal parku Herberta. O godz. 16:00 na parkowej scenie wystąpi Projekt Muzyka, zespół tworzący dla dzieci i rodziców. Później, o godz. 18:00, i już dla starszej widowni zagra grupa Calima, która zabierze nas w tropikalne klimaty muzyczne Ameryki Łacińskiej.