null

Warsztaty z rysunku z Wioletą Braunsejs – grupa zaawansowana

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.12.2021 17:30 - 13.12.2021 19:30
 Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 103, al. W. Reymonta 6.
kobieta w koszuli w biało niebieskie paski rysuje ołówkiem portret

Zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 103 (al. W. Reymonta 6) na warsztaty z rysunku z Wioletą Braunsejs.

W programie zajęć znajdzie się m.in.:nauka linii podstawowych, patrzenia, studium światłocienia, ćwiczenia z szarości, podstawy perspektywy, tworzenie kompozycji, ćwiczenia z obliczania odległości, kanon głowy ludzkiej, nauka proporcji głowy, nauka rysunku twarzy, elementy twarzy, ciało ludzkie, proporcje człowieka, budowa anatomiczna dłoni, martwa natura, technika plam i kresek, kontrast i kopiowanie. Na zajęciach będzie zwrócona szczególna uwaga na zasady cieniowania oraz proporcji, a także perspektywy i jej właściwego wykorzystania. Równie ważne będzie budowanie przestrzeni oraz sama kompozycja pracy. Pomimo grupowego charakteru zajęcia prowadzone będą z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Rysowanie ćwiczy cierpliwość, precyzję a także ma walor terapeutyczny: wycisza i relaksuje. Zajęcia dla uczestników od 10 roku życia.

Data: 8 listopada 2021 r. (poniedziałek), 22 listopada 2021 r. (poniedziałek), 
13 grudnia 2021 r. (poniedziałek).
Godz.: 17:30.
Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 103, al. W. Reymonta 6.
Wydarzenie bezpłatne, zapisy pod nr tel. (+48) 22 663 73 85.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie