null

Warsztaty taneczne jazz/modern jazz z Jackiem Foltynem

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.09.2021 14:30 - 26.09.2021 17:30
Akademia Wychowania Fizycznego, ul. Marymoncka 34
na żółtym tle grafika zielonej żarówki a na niej napis Bielańska Akademia Umiejętności Taniec

We wrześniu i październiku cykl Bielańskiej Akademii Umiejętności będzie roztańczony! Przygotowaliśmy dla Was praktyczne warsztaty oraz spotkania ze świetnymi, oryginalnymi tancerzami i choreografami.

Jacek Foltyn od 18 lat związany jest z tańcem, specjalizując się w technikach jazz i modern jazz. Swój warsztat taneczny szkolił pod okiem najlepszych pedagogów m.in. we Francji, Włoszech, Brukseli, USA oraz Wielkiej Brytanii.

W trakcie swojej kariery tanecznej występował w licznych programach telewizyjnych jak np. “Kawa czy herbata”, “Jaka to melodia” czy “Taniec z gwiazdami”. Od 2018 r. pracuje jako sędzia World Artistic Dance Federation. Na codzień tancerz Teatru Tańca Zawirowania.

Data: 26 września 2021 r. (niedziela).
Godz.: 14:30 – 15:50, 16:00 – 17:20  (dwie grupy).

Miejsce: AWF, ul. Marymoncka 34.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy przez stronę www.bit.ly/BAUzapisyliczba miejsc ograniczona. 


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie