null

Warsztaty taneczne – Bielańska Akademia Umiejętności

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na żółtym tle grafika zielonej żarówki a na niej napis Bielańska Akademia Umiejętności Taniec

We wrześniu i październiku cykl Bielańskiej Akademii Umiejętności będzie roztańczony! Przygotowaliśmy dla Was praktyczne warsztaty oraz spotkania ze świetnymi, oryginalnymi tancerzami i choreografami.

Warsztaty taneczne caribbean vibe prowadzi Martica Zaldivar.

W trakcie tych zajęć sięgniemy po techniki tańca rodem z gorących Karaibów. Salsa, reggaeton, bachata, a może merengue? Przyjdź i daj się zaskoczyć fuzji słonecznych rytmów i pozytywnej energii. Tańce karaibskie to energetyczne ruchy ciała, zmysłowa praca bioder i dużo uśmiechu.  Martica obecnie prowadzi zajęcia głównie w Warszawie i Katowicach, skupiając się na lady stylingu w bachacie, salsie i latin fusion.

Data: 3 października 2021 r. (niedziela).
Godz.: 13:30 – 14:20; 14:30 – 15:20 (dwie grupy).

Miejsce: AWF, ul. Marymoncka 34.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy przez stronę www.bit.ly/BAUzapisyliczba miejsc ograniczona.


Warsztaty taneczne high heels prowadzi Suzie Pacałowska.

Suzie Pacałowska tańczy od 8 roku życia, jest tancerką wszechstronną, specjalizującą się w stylach: taniec komercyjny, high heels oraz taniec nowoczesny. Początkowo trenowała gimnastykę artystyczną oraz jazz. Szkoliła się w Londynie oraz w Polsce u takich choreografów m.in. jak Dean Lee (choreograf Brytyjskiej edycji „X-Factor”), Sienna Lions, Christin Olsen, Sharon June, Yanis Marshall. Swoje doświadczenie zdobywała na scenie u boku artystów takich jak Margaret, Doda, Alvaro Soler, Monika Lewczuk, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek, Jasmine Thompson.

Data: 3 października 2021 r. (niedziela).
Godz.: 16:00 – 16:50; 17:00 – 17:50 (dwie grupy).

Miejsce: AWF, ul. Marymoncka 34.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy przez stronę www.bit.ly/BAUzapisyliczba miejsc ograniczona.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).