null

Kwietnik boho – sąsiedzkie warsztaty makramy i wymiana roślin w ogrodzie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.05.2023 14:00 - 27.05.2023 17:00
MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A
Zdjęcie: Roślina doniczkowa w makramowym kwietniku ze sznurka
Roślina doniczkowa w makramowym kwietniku ze sznurka

Jeśli lubisz styl boho i podoba ci się rękodzieło, to serdecznie zapraszamy cię na warsztaty, podczas których poznasz podstawowe makramowe sploty i wykonasz swój pierwszy makramowy kwietnik.

Makrama tworzy przytulną atmosferę we wnętrzach i jest ich niesamowitą ozdobą. Jeśli kochasz rośliny, a na półkach i parapetach brakuje ci na nie miejsca, to makramowy kwietnik będzie idealnym rozwiązaniem. Może być też prezentem dla bliskiej ci osoby. A jeśli masz balkon, taras czy ogródek, makramowy kwietnik natychmiast doda im uroku. Co więcej taki kwietnik może mieć dodatkową funkcję – zamiast doniczki z roślinką w kwietniku umieszczasz słoik ze świeczką i nastrojowy lampion gotowy!

Przy okazji wyplatania kwietników chcieliśmy Cię zaprosić do sąsiedzkiej wymiany roślin.

Jeśli masz kwiatki które okazały się nietrafionym prezentem, ukorzenione odnóżki, masz ich za dużo lub po prostu chcesz wymienić je na inne aby Twoja roślinna dżungla była bardziej różnorodna, zapraszamy do ich zabrania ze sobą na warsztat.

Wydarzenie jest inicjatywą sąsiedzką, realizowaną dzięki uprzejmości naszej sąsiadki Agnieszki.

Prowadzenie: Agnieszka Kaleta – pasjonatka rękodzieła, która kilka lat temu odkryła swoją twórczą stronę i każdą wolną chwilę poświęca na dzierganie i wyplatanie (fb/ig: kuzniaoczek).  Entuzjastka rozwoju osobistego, poszukująca sposobów na to jak żyć bardziej i pełniej. Ponadto pasjonatka życia, ludzi i podróży, uwielbiająca poznawać świat z poziomu rowerowego siodełka.

Warsztaty przeznaczone dla młodzieży i dorosłych.

Data: 27 maja 2023 r. (sobota).
Godz.: 14:00-17:00.
Miejsce: MAL Samogłoska.

Udział bezpłatny
Zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/45641