null

Warsztaty i spotkania dla kobiet – "Moc Kobiety"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany, Bielańska Akademia Umiejętności oraz Sztuka Dzikości zapraszają na warsztaty i spotkania dla kobiet listopad/ grudzień 2019 „Moc Kobiety”.

23.11. (sobota), godz. 10.00-14.00 WARSZTATY „eMOCje jako klucz do bycia w relacji z samą sobą i z innymi cz. 2” - prowadząca JOANNA GRABOWIECKA, reżyserka, scenografka, trenerka rozwoju trwałego, pomysłodawczyni i realizatorka Mocy Kobiety.

30.11. (sobota), godz. 10.00-14.00 WARSZTATY połączone z SESJĄ FOTOGRAFICZNĄ "Taka jestem! Zobacz siebie oczami innej. O samoakceptacji. cz. 2" - prowadząca BEATA MUCHOWSKA oraz JOANNA GRABOWIECKA. Beata MUCHOWSKA od ponad 20 lat patrzy na świat przez obiektyw aparatu. Fotografem portretowym została z miłości do ludzi, z fascynacji drugim człowiekiem. Na codzień jest jednak przede wszystkim mamą 3 fantastycznych chłopaków. Kocha podróżować, być w drodze, czuć wiatr we włosach, łapać ulotne chwile i zatrzymywać je w kadrach.

7 grudnia (sobota), godz. 10.00-14.00 WARSZTATY "Ciało jest darem" - prowadząca MONIKA WACHOWICZ, aktorka teatralna, tancerka, choreografka, od wielu lat związana z katowickim Teatrem A Part, założycielka Studia Ciała i Emocji. Prowadzi Fundację SZTUKA DLA ŻYCIA im. Marty Paradeckiej. Jejpasją jest teatr, uwielbia podróże i spotkania z ludźmi. Szczęśliwa mama Amelii i partnerka Grzegorza.

8 grudnia (niedziela), godz. 10.00-14.00 WARSZTATY "O przyjemności" - prowadząca ALICJA DŁUGOŁĘCKA, absolwentka Wydziału Pedagogiki na UW, dr nauk humanistycznych, prowadzi zajęcia z psychosomatyki i rehabilitacji seksualnej w Wydziale Rehabilitacji w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od lat zajmuje się edukacją psychoseksualną i seksualnością kobiet – prowadzi szkolenia dla specjalistów i młodzieży, jest wykładowcą na Podyplomowych Studiach Wychowania Seksualnego na UW i Seksuologii Klinicznej w WSPS oraz Akademii Medycznej i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Autorka licznych książek i artykułów z tego zakresu m.in. podręcznika dla gimnazjalistów do „wychowania do życia w rodzinie” i monografii „Edukacja seksualna”, „Jak się kochać” i „Seks na wysokich obcasach”oraz „Zwykłej książki o tym, skąd się biorą dzieci”. Swoją pracę naukową i popularyzatorską poświęca profilaktyce zaburzeń psychoseksualnych, szeroko rozumianej edukacji seksualnej i propagowaniu zdrowia seksualnego. Na co dzień pracuje z klientami w zakresie edukacji psychoseksualnej w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie

12 grudnia (czwartek), godz. 18.00 "Moc inspiracji, moc piękna, Twoja moc" - FINAŁ MOCY KOBIETY, trzymiesięcznego cyklu warsztatów i spotkań dla kobiet (wrzesień/grudzień 2019)!

Podczas tego wyjątkowego wieczoru przewidziane jest:

  • spotkanie z gościem specjalnym,
  • wernisaż fotografii i Beaty Muchowskiej (efekty sesji fotograficznych uczestniczek Siły i piękna kobiety oraz dwóch edycji Mocy Kobiety),
  • prezentacja plakatów Mocy Kobiety autorstwa Zuzy Miśko,
  • "Kirke" - czytanie performatywne na podst. książki Madeline Miller

ZAPISY NA FINAŁ PRZEZ EVENEA: https://evenea.pl/event/mockobietyfinal/
Udział w warsztatach i spotkaniu finałowym jest bezpłatny.
Koncepcja i realizacja: www.sztukadzikosci.com
Projekt realizowany dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Bielany oraz Firmy Matexi Polska.