null

Warsztaty bębniarskie na Kępie Potockiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.05.2023 11:00 - 28.05.2023 15:00
Park Kępa Potocka

Bezpłatne i ogólnodostępne warsztaty gry na bębnach brazylijskich i innych instrumentach perkusyjnych, prowadzony przez zespół Sereia de Varsóvia.

Plenerowy warsztat bębniarski prowadzony przez Irka Martyniuka i zespół SEREIA DE VARSÓVIA -czyli Warszawska Syrenka to grupa perkusyjna grająca gorące brazylijskie rytmy, z akcentem na energetyczną Sambę Batucadę, skoczny Samba-Funk i bujające Samba Reggae. Sereia de Varsóviato również szkoła samby, która prowadzi regularne zajęcia gry na sambowych instrumentach i zaraża wszystkich dookoła swoją pasją Samby. Członków Sereii połączyło zamiłowanie do Samby oraz Brazylii. Dla nich Samba to nie tylko muzyka czy taniec, a filozofia życia, która opiera się na ogromnej energii oraz radości. To właśnie tą energią zarażają oni swoich słuchaczy, za każdym razem wciągając ich w wir Samby.

Założycielem Sereii jest Irek Martyniuk. Muzyk, perkusista, perkusjonalista, miłośnik SambyBrazylijskiej, w której specjalizuje się od 10 lat. Wchodzi także w skład elitarnej grupy Bloco X,skupiającej największych sambowych zapaleńców w Europie.Warsztat prowadzony w kilku turach i grupach wiekowych. Zapewniamy instrumenty dla całej grupy. Grupa liczy max. 23 osoby.

Zapisy: www.akademiaumiejetnosci.

Data: 26 maja 2023 r. (piątek).
Godzina: 16:00-20:00.
Miejsce: Park Kępa Potocka przy słoniu bielańskim, obok pętli autobusowej Gwiaździsta.

oraz

Data: 28 maja 2023 r. (niedziela).
Godzina: 11:00-15:00.
Miejsce: Park Kępa Potocka przy słoniu bielańskim, obok pętli autobusowej Gwiaździsta.