null

Warsztaty „Teatr to także historia”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
14.05.2022 11:00 - 14.05.2022 14:00
Urząd Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29
Bielańska Akademia Umiejętności. Pani Aleksandra Więcka.

Masz w zasięgu ręki potężne narzędzie. Coś jak słynny czerwony guzik. Jedną decyzją możesz zmienić świat. Wystarczy, że się odważysz i zostaniesz bohaterem/bohaterką własnej opowieści.

To twoja opowieść decyduje o tym, kim jesteś i jak widzisz świat. Na warsztacie wyruszysz w podróż do punktu zwrotnego, poznasz wrogów,  sojuszników i odkryjesz, jakim jesteś bohaterem/bohaterką.

Na warsztacie korzystamy z narzędzi storytellingowych i projektowych, żebyś mógł/mogła odkryć swoją historię i napisać nową, na przyszłość.

Te warsztaty są dla Ciebie nawet:

  • jeśli nigdy tego nie robiłeś/aś,
  • nie umiesz pisać,
  • boisz się występować,
  • nie masz o czym opowiadać,
  • i nie  wierzysz, że jesteś bohaterką/em.

Jeśli szukasz punktu zwrotnego w swoim życiu – przyjdź na warsztat. Sprawdź, co się po nim zmieni.

Warsztaty poprowadzi Ola Więcka redaktorka działu kulturoznawczego w magazynie „Ha!art”, autorka esejów o sztuce publikowanych na łamach pisma. Dziennikarka „Newsweeka”.

Specjalistka od projektowania historii. Łączy storytelling z metodą Design Thinking i treningiem kreatywności. Uczy innych jak opowiadać o sobie, markach, firmach, filmach i o czym kto jeszcze chce opowiadać. Dziennikarka, dramatopisarka i scenarzystka. Autorka artykułów m.in. dla Newsweeka, Pulsu Biznesu, Wysokich Obcasów, Elle, Urody Życia. Twórczyni dramatów: Re: Moliere (2011, Teatr Powszechny w Łodzi), Łazienka (2012, Scena Przodownik, Warszawa) i adaptacji Biedna, ale sexy (2012, TeatrPowszechny, Warszawa). Absolwentka Laboratorium Dramatu

Data: 14 maja 2022 r. (sobota).
Godz.: 11:00 – 14:00.
Miejsce: Urządu Dzielnicy Bielany (hol sali posiedzeń Rady).

Obowiązują zapisy, które rozpoczną się 30 kwietnia.
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy poprzez stronę www.akademiaumiejetnosci.czterywymiary.org


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).


Źródło: www.akademiaumiejetnosci.czterywymiary.org

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie