null

Walentynkowa randka w Dobrym Miejscu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
14.02.2020 19:00 - 14.02.2020 22:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Pomysł na romantyczny wieczór w Dzień Świętego Walentego? Dobre Miejsce serdecznie zaprasza małżonków oraz wszystkie pary na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą Walentynkowa randka 2020. W tym roku na jego uczestników czeka koncert oraz kolacja w cztery oczy ;)

Wieczór dla zakochanych rozpoczniemy nastrojowym koncertem zespołu Fisheclectic. Kto lepiej poruszy temat miłości podczas dnia zakochanych, jak nie małżeński duet artystów? :)
Zadebiutowali płytą opartą na miłosnej poezji hebrajskiej z Pieśni nad Pieśniami.

Po koncercie w sali bankietowej Dobrego Miejsca odbędzie się spotkanie walentynkowe przy muzyce z kolacją serwowaną przez firmę Kaprys Kucharza (SERWOWANE DO STOŁU: Spaghetti napoli z serem i bazylią, a na deser Szarlotka z polewą malinową; BUFET: KAWA I HERBATA; MIX CIASTECZEK KRUCHYCH,; CZEKOLADOWYCH I MAŚLANYCH; NAPOJE OWOCOWE; WODA Z CYTRYNĄ)
Tą część spotkania poprowadzi małżeństwo z Fundacja Pomoc Rodzinie - The Family Support Foundation, Państwo Anna i Cezary Krupowie. Na co dzień prowadzą oni programy rozwoju relacji małżeńskich i warsztatowe kursy przedmałżeńskie.

14 lutego 2020 r. godz.: 19:00 - 22:00.
Miejsce: Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki (wej. B) oraz Sala Czerwona (wej.A)
Bilety - 145 zł / parę (koncert + kolacja)

Szczegóły: http://dobremiejsce.org/