null

Wakacyjne koncerty na Kępie Potockiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.07.2022 15:00 - 10.07.2022 12:00
Park Kępa Potocka, ul. Gwiaździsta / ul. Podleśna

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Żoliborz-Bielany oraz Stowarzyszenie „Przyjaciele Żoliborza i Bielan” zapraszają na cykl wakacyjnych koncertów rodzinnych „pod chmurką” na terenie zielonym na Kępie Potockiej obok kawiarni „Mała Czarna”.

Repertuar koncertów skierowany jest do odbiorców w każdym wieku od najmłodszych do najstarszych. Podczas pierwszego koncertu wystąpi Monika Sikorska z recitalem piosenek z ostatnio wydanej płyty.

Monika Sikorska – poetka, wokalistka, malarka. Pochodzi ze Szczecina, ale swoje serce oddała Warszawie, gdzie spędziła ostatnie 30 lat. Koncertuje w miejscach związanych z poezją i muzyką
„z krainy łagodności”. W 2020 r. wydała swoją pierwszą płytę pt. „Na przekór” oraz tomik wierszy „Przeplataniec”. W chwili obecnej przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty.

Obok muzyki i poezji, duże znaczenie ma dla niej malowanie. Maluje głównie akrylami. Jej obrazy były wystawione na kilku wystawach tematycznych. Jest autorką okładek do płyt i tomików poetyckich.

W wolnych chwilach prowadzi warsztaty rękodzieła dla dzieci i młodzieży.  Jej wiersze, obrazy oraz dostępne prace można znaleźć na autorskiej stronie internetowej: www.msikorska.pl

Data: 10 lipca 2022 r. (niedziela).
Godz.: 15:00.
Miejsce: Park Kępa Potocka (przy kawiarni “Mała Czarna”).

Wstęp wolny. 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.