null

Uszyj okładkę na książkę - warsztaty krawieckie.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.10.2019 - 26.10.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Pogięte rogi? Porysowana okładka? Książki i notesy noszone w torbie nie tak prosto utrzymać w idealnym stanie. Na szczęście mamy na to sposób!
Zapraszamy na sąsiedzkie spotkanie wokół maszyny do szycia, tkanin i wykrojów. Chcesz dowiedzieć się jak uszyć wyjątkową, materiałową okładkę na książkę? Zalegają Ci w szafie tkaniny, z którymi nie wiesz co zrobić? Weź je ze sobą do Samogłoski, na pewno znajdziemy dla nich ciekawe zastosowanie!

Liczba miejsc ograniczona, zapisy: samogloska.bok@gmail.com

Warsztaty są inicjatywą sąsiedzką, realizowaną dzięki uprzejmości Romy Kobiałki.
----
Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

SAMOGŁOSKA Miejsce Aktywności Lokalnej ul. Samogłoska 9 a, lok. 3, piętro 1 (brak windy) 01-980 Warszawa wejście od ul. Balaton Telefon: 511 993 587 E-mail: samogloska.bok@gmail.com Czynne:  wtorek - piątek, godz. 10:00-20:00  / sobota godz.10:00-18:00