Uroczystość z okazji Dnia Zwycięstwa

W dniu 7 maja 2004 r. na Cmentarzu Wawrzyszewskim, przy Pomniku 30. Pułku Strzelców Kaniowskich odbyła się patriotyczna uroczystość z okazji Dnia Zwycięstwa. Poprzedziła ją Msza Święta, w intencji poległych żołnierzy, w kościele p.w. Św. Marii Magdaleny na Wawrzyszewie.

W obchodach rocznicy Dnia Zwycięstwa wzięli udział przedstawiciele władz Dzielnicy Bielany z Burmistrzem Cezarym Pomarańskim i Przewodniczącym Rady Dzielnicy Aleksandrem Kapłonem. Obecni byli również ks. Proboszcz Bogusław Pasternak, radny Stanisław Wawer, członkowie Bielańskiego Klubu Kombatanta, reprezentanci Wojska Polskiego i młodzież szkolna.

W czasie uroczystości, którą prowadził Leon Łochowski, złożono wieńce i odśpiewano pieśni patriotyczne.