null

Teatr EXIT w spektaklu "Pieśń nad Pieśniami"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.09.2020 19:00 - 10.09.2020 21:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

 

Ukryte piękno tego świata, wrażliwość krusząca dotychczasowe schematy myślenia i rzadko spotykana wymiana darów to wszystko czeka na widzów spektaklu muzycznego Pieśń nad pieśniami w wykonaniu Teatru Exit.

Uznani, pełnosprawni oraz niepełnosprawni artyści, „zdrowemu”, „pięknemu”, i „nowoczesnemu” światu opowiadają… o miłości. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl dotykający sedna chrześcijańskiego życia.

O SPEKTAKLU:
"To było absolutnie niezwykłe doświadczenie. Jakby docieranie do jądra miłości, patrzenie na nią po zdjęciu wszystkich "światowych" filtrów - sztucznej atrakcyjności, wybujałego erotyzmu i pustych, emocjonalnych gier. Docieranie do całkiem nieznanych obszarów - uczuć czystych i ich obrazu bez krzywego zwierciadła. Wszystko to wydarzyło się w trakcie realizacji naszego spektaklu "Pieśń nad pieśniami", który zainaugurował czwarty rok naszej działalności." - Maciej Sikorski

Spektakl muzyczny - "Pieśń nad Pieśniami"
10.09.2020 godz.19:00
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
(MIEJSCA NIENUMEROWANE - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)
Bilety: bezpłatne wejściówki, dostępne na Evenea

!!! UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY !!!

Szczegóły: https://dobremiejsce.org/