null

Targi turystyczne Lato 2002 na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniach 19-21 kwietnia br. na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbędą się VIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2002.

Na tegorocznych targach będzie ponad 220 Wystawców: biur podróży, gestorów bazy noclegowej, organizatorów wszelkich form spędzania wolnego czasu - zarówno w kraju jak i zagranicą.

Wystawcy na targach będą sprzedawać i promować:

  • miejsca wypoczynkowe w obiektach turystycznych i uzdrowiskowych,
  • oferty wypoczynku weekendowego,
  • produkty turystyczne touroperatorów dla agentów i biur podróży,
  • oferty transportowe,
  • oferty ubezpieczeniowe i bankowe,
  • przewodniki, mapy i wydawnictwa turystyczne,
  • sprzęt turystyczno-rekreacyjny.

W czasie tegorocznych targów odbędą się prezentacje poświęcone ciekawym turystycznie miejscom. Wiele miast i regionów przedstawi turystyczne atrakcje na własnych stoiskach. W sposób szczególny, pod hasłem "WITAMY NA MAZOWSZU", swoje walory reprezentuje Województwo Mazowieckie, zarówno na estradzie jak i na barwnym stoisku, gdzie promować będą się poszczególne regiony oraz właściciele obiektów noclegowych i gospodarstw agroturystycznych zapraszając Warszawiaków na Mazowsze.

Gmina Warszawa-Bielany co roku uczestniczy w targach. Na stoisku gminy będzie można otrzymać pełną informację o planowanych imprezach plenerowych na terenie Bielan, otrzymać wydawnictwa informacyjne o gminie, w tym mapki dróg i szlaków rowerowych, oferty bielańskich biur turystycznych. W sobotę i niedzielę od godz. 10:00 na estradzie przy głównym wejściu do Hali Kusocińskiego, będzie się odbywał Festyn Turystyczny.

Zespoły folklorystyczne będą promować swoje regiony, będą kiermasze sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz stoiska gastronomiczne.

Targom towarzyszyć też będą liczne konkursy i niespodzianki. Publiczność będzie mogła wybrać najlepszą ofertę targową , a zwycięzca tego konkursu otrzyma za swój produkt tytuł HIT LATA 2002.

Ciekawostką targów będzie niecodzienna ekspozycja "Polskich Rekordów i Osobliwości"- połączona z prezentacją osobliwych bohaterów, największych i najmniejszych przedmiotów na świecie oraz rekordowych kolekcji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów oraz stoiska Gminy Warszawa-Bielany. Targi będą czynne w dniach 19-20 kwietnia w godzinach 10:00-18:00, a 21 kwietnia w godzinach 10:00-16:00. Wstęp na targi jest bezpłatny.