null

Targi sport i rekreacja 2002 na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniach 11-13 kwietnia 2002 roku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego na Bielanach będą zorganizowane VIII Międzynarodowe Targi Mody, Sprzętu i Budownictwa Sportowego.

W czasie Targów będzie można się zapoznać z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie sprzętu i budownictwa sportowego. Zaprezentowany zostanie sprzęt do sportów ekstremalnych, golfa, bilarda, darta, rakiety tenisowe, rowery, namioty, sprzęt fitness, a także wyposażenie do gier zespołowych: koszykówki, siatkówki, piłki nożnej.

Wśród wystawców targowych znajdą się także producenci i dystrybutorzy profesjonalnego wyposażenia siłowni i fitness klubów oraz wykonawcy kortów tenisowych, basenów, hal sportowych, sal gimnastycznych, boisk, stadionów, parków rozrywki i terenów rekreacyjnych.

Atrakcją tegorocznej edycji targów będzie Gala Szermiercza z udziałem osobistości ze świata polityki, kultury i sportu oraz pokazowy mecz "Rugby na wózkach" organizowany przez Fundację Aktywnej Rekreacji. Przez cały czas trwania targów na stoiskach Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego będzie można spotkać wybitnych polskich sportowców i otrzymać ich autografy.

W programie imprez tegorocznych będą: pokazy mody sportowej, seminaria, prezentacje i konferencje.

Gmina Warszawa-Bielany jak co roku współpracuje z organizatorami targów- firmą "MT Polska" w zakresie organizacji imprez towarzyszącym targom. W sobotę 13 kwietnia w godz. 11.00-15.00 Gmina Warszawa-Bielany wspólnie z Gminą Warszawa-Centrum organizuje festyn sportowo-rekreacyjny na boisku do rugby AWF.

O godz. 12.00 na stadionie lekkoatletycznym będzie zorganizowany Test Coopera (bieg dwunastu minut).

Targi będą otwarte w dniach 11-12 kwietnia w godz. 10.00-18.00 i w dniu 13 kwietnia w godz. 10.00-16.00.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów.