null

Spotkajmy się na Bielanach - niedzielne targi śniadaniowe!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika. Na tle białych malowanych desek - rozwarstwiająca się kanapka. W prawym górnym rogu niewielki biało czerwony obrus.

24 lipca przy urzędzie dzielnicy odbędą się kolejne niedzielne targi śniadaniowe! Zapraszamy między godziną 10:00 a 15:00.

Na targach zobaczymy nowych i starych wystawców. Nie zabraknie kawiarni Las, Bielańskich Słoików, El Bandido Mexicano, Karuzeli Smaku, Cofee bike, Podkawa Stajnia Kawy, ZdrowoZakręcony, foodtrucków i wielu wielu innych! 

Po raz pierwszy na targach pojawią się DOSŁODZONE ze swoimi niesamowicie słodkimi i barwnymi wypiekami. Twórca marki Serhii Shevchuk jest cukiernikiem z zawodu i z pasji, który prowadzi skromną pracownię na Starych Bielanach. 

Kucharz Kamil Pietrowicz na pokazie live cooking przygotuje dla Was orzeźwiające chłodniki z zielonych warzyw oraz klasyczne hiszpańskie gazpacho! Kamil od ponad 15 lat zawodowo zajmuje się gotowaniem. Doświadczenie zdobywał w topowych warszawskich restauracjach pod okiem najlepszych szefów kuchni m.in. Wojciecha Modesta Amaro i Michaela Morana. 

Terminy:
24 lipca
Godz.: 10:00 – 15:00.
Miejsce: skwer przy bielańskim Ratuszu, ul. S. Żeromskiego 29.

Wstęp wolny.

Projekt jest realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Dzielnicy Bielany.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.