null

Syrenka i Orlik dla wszystkich na wakacje

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Centrum Rekreacyjno-Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany serdecznie zaprasza wszystkich miłośników aktywności ruchowej do odwiedzenia bielańskich otwartych obiektów sportowych „Syrenka” przy ul. Duracza i „Orlik” przy ul. Rudzkiej 6.

Obiekty te posiadają rozbudowaną infrastrukturę sportową oferującą szeroki wachlarz dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, badminton. Oprócz tego, obiekt ,,Syrenka’’ posiada małą ściankę wspinaczkową z czego będą zadowoleni wielbiciele wspinaczki, a pasjonatów modelowania sylwetki zainteresuje siłownia na wolnym powietrzu.

Korzystanie z dobrodziejstw tych obiektów jest bezpłatne oraz ogólnodostępne. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego umożliwiającego uprawianie sportów oferowanych przez obiekty.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego wypoczynku w okresie wakacyjnym. Jest to świetna okazja, aby spędzić czas wspólnie z rodziną na świeżym powietrzu, jednocześnie dając przykład młodszym i wychowując ich w duchu sportowej rywalizacji.

W trakcie akcji „Lato w mieście” w godzinach 9.00 - 13.00 od poniedziałku do piątku na obiektach przebywa instruktor sportu, pod którego kierunkiem odbywają się zajęcia dla dzieci . W lipcu „Lato w Mieście” organizowane jest na obiekcie ,,Syrenka’’, natomiast w sierpniu na „Orliku”.

Zapraszamy przez całe wakacje. Obiekty „Syrenka” przy ul. Duracza jest do Państwa dyspozycji od godziny 9.00 do 21.00. Na „Orlik” przy ul. Rudzkiej 6 zapraszamy od godziny 8.00 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.