null

Kto został super nauczycielem roku?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie przedstawia burmistrza Grzegorza Pietruczuka, który wręcza wyróżnienie dla nauczyciela, w otoczeniu innych wyróżnionych i pracowników wydziału.

W Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Szegedyńskiej odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W trakcie wydarzenia wyróżniono kilkudziesięciu pedagogów za wzbogacenie oferty edukacyjnej placówek oświatowych.

Nauczycieli zostali również wyróżnieni za wyjątkowe osiągnięcia dydaktyczne, za doskonalenie zawodowe oraz za skuteczne wprowadzanie nowatorstwa pedagogicznego.

Nagrodę Burmistrza otrzymało 109 nauczycieli i dyrektorów. Wyróżnienia przyznali również uczniowie – 26 pedagogów otrzymało tytuł Nauczyciela Roku, a 7 uhonorowano tytułem Super Nauczyciela. Przypomnę, że w zeszłym tygodniu nagrodę.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych! Wasze zaangażowanie w kształtowanie młodych pokoleń to ogromny powód do dumy. Dziękuję ponadto naszemu Wydziałowi Oświaty i Wychowania, który wspiera naszych pedagogów – komentuje burmistrz Grzegorz Pietruczuk.

Część oficjalną poprzedził koncert Sławomira Uniatowskiego.

Poniżej pełna lista nagrodzonych pedagogów:

Nagrody Burmistrza Dzielnicy Bielany

  • Daria Andrzejewska- Rudomina, Dyrektor, Przedszkole nr 240 ,,Polskich Olimpijczyków”

  • Julita Banaś, Nauczyciel, Przedszkole nr 240 „Polskich Olimpijczyków”

  • Edyta  Barańczyk, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego

  • Anna Bąkowska, Dyrektor, Przedszkole nr 301 ,,Zaczarowany Świat”

  • Alina Bieleń, Nauczyciel, Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz „Kasi”

  • Anna Bielecka, Nauczyciel, Przedszkole nr 307 „Wesołe Ekoludki”

  • Agnieszka  Borowa, Dyrektor, Przedszkole nr 182 ”Tajemniczy Ogród”

  • Agnieszka Borys, Dyrektor, Przedszkole nr 318 ,,Zielony Zakątek” 

  • Lilia Brzezińska, Dyrektor, Przedszkole nr 287 ,,Piotrusia Pana”

  • Marta Butryn, Dyrektor, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. K. Lisieckiego ,,Dziadka”

  • Kamila Chadaj, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 209 im Hanki Ordonówny

  • Michał Ciok, Nauczyciel, Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Janusza Kofty

  • Eliza Czachorowska, Dyrektor, Młodzieżowy Dom kultury ,,Bielany”

  • Jarosław Dziubich, Nauczyciel, 39 Liceum Ogólnokształcące im Lotnictwa Polskiego

  • Magdalena Gałązka, Nauczyciel, Przedszkole nr 340 „Kasztanowego Ludka”

  • Monika Gawryjołek, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich

  • Dorota Grabiec, Dyrektor, 59 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. J. Kusocińskiego

  • Justyna Grdeń-Kołsut, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza

  • Anna Gruszczyńska, Nauczyciel, Przedszkole nr 409 „Królestwo Maciusia I”

  • Izabela Gruźlewska, Dyrektor, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214

  • Ewa Gumieniak, Dyrektor, Zespół Szkół nr 10 im. S. Staszica

  • Joanna Intrys, Dyrektor, Przedszkole nr 271 „Wróbelka Elemelka”

  • Monika Iwańska, Nauczyciel, Przedszkole nr 422

  • Tytus Izdebski, Nauczyciel, 41 Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela

  • Anna Janiec, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego

  • Danuta Jędrusik , Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza

  • Monika Karczewska, Nauczyciel, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 „Kota Filemona”

  • Grażyna Karczmarczyk, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247

  • Artur Kiełczykowski, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego

  • Kinga Kipa, Dyrektor, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10

  • Łucja Kittel, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego

  • Beata Knyt, Nauczyciel, Przedszkole nr 268 „Słoneczny Promyk”

  • Małgorzata Kosowska- Piesio, Dyrektor, Przedszkole nr 328 ,,Akademia pod Czereśnią”

  • Agnieszka Kowalska, Dyrektor, Młodzieżowy Dom Kultury im. m. Gwizdak

  • Ludwika Kramża , Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny

  • Daniel Koper, Nauczyciel, Zespół Szkół nr 18

  • Elżbieta  Królak, Dyrektor, Zespół Szkół nr 18

  • Iwona Krupińska, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 293 im. J. Kochanowskiego

  • Paulina Krzyżanowska, Nauczyciel, Przedszkole Specjalne dla Dzieci Słabowidzących  nr 245 „Mądrej Sowy”

  • Ewa Książek, Nauczyciel, Przedszkole nr 327 „Kolorowa Kraina”

  • Renata Kurlanc, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 289 im. H. Sienkiewicza

  • Katarzyna Kwiecińska, Dyrektor, Przedszkole nr 236 ,,Mali Odkrywcy”

  • Anna Leszczyńska, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy

  • Krzysztof Lorek, Nauczyciel, 41 Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela

  • Marta Mędrzecka, Nauczyciel, 122 Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki

  • Katarzyna Michalak, Dyrektor, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 309 ,,Baśniowa Kraina”

  • Agnieszka Mieszkowska, Nauczyciel, Przedszkole nr 39 „Pod Topolami”

  • Małgorzata Miller, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 209 im. H. Ordonówny 

  • Urszula Mirowska, Dyrektor, Przedszkole nr 340 ,,Kasztanowego Ludka”

  • Beata Nowak, Dyrektor, Przedszkole nr 272 „Misia Uszatka”

  • Wiktoria Osińska, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Chotomskiej

  • Monika Ozlizarowicz-Strygner, Nauczyciel, 22 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Jose Marti

  • Grażyna Pacholak, Nauczyciel, 122 Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki

  • Małgorzata Pakuła, Dyrektor, Przedszkole nr 346 ,,Pod Kasztanem”

  • Katarzyna Panas, Nauczyciel, Przedszkole nr 182 „Tajemniczy Ogród”

  • Mirosław Patoleta, Dyrektor, Zespół Szkół nr 49

  • Agata Pawlik, Nauczyciel, Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz „Kasi”

  • Katarzyna Pawlik, Dyrektor, Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi

  • Anna Pawłowska, Dyrektor, 94 Liceum Ogólnokształcące im. gen. S. Maczka

  • Ewa Petrykowska, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy

  • Miłosz Piersa, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Chotomskiej

  • Sylwia Pokora, Dyrektor, Przedszkole nr 105 ,,Wesoła Stopiątka”

  • Iwona Przybysz, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej

  • Iwona Pyzowska, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr A. Landy

  • Karol Radke, Nauczyciel, 59 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego

  • Anna Rak, Dyrektor, Przedszkole nr 49 ,,Pluszowy Miś”

  • Krystyna Rasińska, Dyrektor, Przedszkole nr 327 ,,Kolorowa Kraina”

  • Iwona Rode-Jaskółowska, Dyrektor, Przedszkole nr 307 „Wesołe Ekoludki”

  • Elżbieta Rogala, Dyrektor, Przedszkole nr 39 ,,Pod Topolami” 

  • Anna Rudowska, Dyrektor, Przedszkole nr 306 ,,Mali Optymiści”

  • Danuta Rybusińska, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego

  • Włodzimierz Sacewicz, Dyrektor, 122 Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki

  • Justyna Sadowska, Nauczyciel, Przedszkole nr 421

  • Sławomir Sawicki, Dyrektor, Zespół szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz „Kasi”

  • Karolina Siemion-Kuć, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego

  • Beata Sinicyn, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 80 im. M. Kownackiej 

  • Danuta Skalska, Dyrektor, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 „Kota Filemona”

  • Karolina Skibińska, Nauczyciel, Przedszkole nr 97 „Leśna Polana”

  • Beata Skrońska, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Hubnera Wagnera

  • Anna Skwarka, Dyrektor, Przedszkole nr 422

  • Eliza Stecka, Dyrektor, Przedszkole nr 97 ”Leśna Polanka”

  • Alicja Stępniewska, Nauczyciel, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10

  • Ilona Stróżewska, Nauczyciel, Przedszkole nr 306 „Mali Optymiści”

  • Anna Szafran, Nauczyciel, Przedszkole nr 287 „Piotrusia Pana”

  • Ewa Szamocka, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich

  • Katarzyna Szczudlińska, Nauczyciel, 94 Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka

  • Grażyna Szeplewicz, Dyrektor, Przedszkole nr 245 dla Dzieci Słabowidzących im. Mądrej Sowy

  • Małgorzata  Szerszeń, Dyrektor, Szkoła Podstawowa nr 133 im. S. Czarnieckiego 

  • Robert Szopa, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza

  • Magdalena Szostak, Nauczyciel, Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica

  • Zbigniew Ślęzakowski, Dyrektor, 22 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti

  • Monika Śmigrodzka, Nauczyciel, Przedszkole nr 318 „Zielony Zakątek”

  • Jolanta Świątkowska, Nauczyciel, Przedszkole nr 49 „Pluszowy Miś”

  • Joanna Telatycka, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej

  • Rafał Tłokiński, Nauczyciel, 94 Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka

  • Beata Urbańska, Dyrektor, Przedszkole nr 308 ,,Krasnala Hałabały”

  • Rafał Wachowski, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera

  • Katarzyna Wawer, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 

  • Rafał Wojasiński, Dyrektor, Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Janusza Kofty

  • Eliza Woźniak, Nauczyciel, Zespół Szkół nr 49 

  • Katarzyna Wyszyńska, Dyrektor, 41 Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela 

  • Dariusz Zaraś, Nauczyciel, Młodzieżowy Dom Kultury „Bielany”

  • Grażyna Zaremba, Nauczyciel, Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica

  • Katarzyna Zawistowska, Nauczyciel, Przedszkole nr 181 „Wesołe Nutki”

  • Paulina Zielonka, Dyrektor, Przedszkole nr 268 „Słoneczny Promyk”

  • Andrzej Ziomek, Nauczyciel, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak

  • Magdalena Ziółkowska, Nauczyciel, Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera

  • Małgorzata Złoch, Dyrektor, Przedszkole nr 409 ,,Królestwo Maciusia I”

  • Iwona Żyła, Dyrektor, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223

Nauczyciel Roku 2022/23

  • Katarzyna Balcerzak, Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego

  • Karol Cieślak, Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr A. Landy

  • Dorota Dygulska, Szkoła Podstawowa nr 369 im. A. B. Dobrowolskiego

  • Anna Dziewońska, 122 Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki

  • Krzysztof Dzwolak, Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej

  • Agata Fijałkowska, 22 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti

  • Karol Galicz, Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Chotomskiej

  • Paweł Gawryjołek, Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich

  • Magdalena Gradek, 94 Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka

  • Artur Jemielita, Zespół Szkół nr 49

  • Danuta Jędrusik, Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza

  • Ludwika Kramża, Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny

  • Wiesława Krzeczkowska-Dawiec, Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego

  • Katarzyna Mąkosa, 59 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego

  • Michał Muszyński, 41 Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela

  • Marta Nietrzpiela-Poźniak, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223

  • Amelia Pajor , Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera

  • Mariusz Przybyszewski, Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy

  • Mariusz Seń, Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego

  • Anna Sikora, Zespół Szkół nr 49

  • Ewa Skóra, 39 Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego

  • Robert Szopa, Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza

  • Magdalena Szostak, Zespół szkół nr 10 im. Stanisława Staszica

  • Marcin Waloch, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214

  • Maciej Wojdyna, Zespół Szkół nr 18

  • Dominika Żak, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247

Super Nauczyciel

  • Marcin Horwacik, Zespół Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz „Kasi”

  • Arkadiusz Korporowicz, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223

  • Arkadiusz Majewski, 22 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti

  • Paulina Piasecka-Bartczak, Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza

  • Daniel Piekarski, 39 Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego

  • Monika Rolska, Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego

  • Krzysztof Wikiera, 59 Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego