null

Świąteczne Dwie Godziny dla Rodziny w Bielańskim Ośrodku Kultury

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.04.2017 - 08.04.2017
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice! Bielański Ośrodek Kultury serdecznie Was zaprasza na świąteczną, gdyż wielkanocną imprezę z cyklu „Dwie Godziny dla Rodziny”, która odbędzie się wyjątkowo w sobotę przed Niedzielą Palmową, czyli 8 kwietnia 2017 r. o godz. 12.30.

Bilety: 10 zł (dziecko), 10 zł (opiekun)
Przedsprzedaż od 3 kwietnia

W pierwszej części naszego spotkania obejrzycie spektakl w wykonaniu „Wielkanocne zajączki”. zatytułowany „Wielkanocne zajączki”. To bajka o wesołej rodzince zajączków, która co roku zbierała na łące jajka, zagubione przez czajki.  Kiedy nadeszła wiosna zajączek Drapek był już na tyle duży, że mógł wychodzić na samodzielne spacery po okolicy. Zamiast z rodzinką szukać jajek, zakradał się do ogródka pana Bazyla, gdzie rosły  młodziutkie sałatki, rzodkiewki i inne wiosenne smakołyki. I pewnego słonecznego ranka został schwytany przez pana  Bazyla. I nie wiadomo co by się z nim stało, gdyby nie przemiła sąsiadka pani Basia. Co stało się później, musicie zobaczyć sami…
Po przedstawieniu będą na Was czekały zabawy plastyczne związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy. Do zobaczenia!

Bielański Ośrodek Kultury ul. Goldoniego 1 tel. 22 834 65 47