null

Świąteczne "Dwie Godziny dla Rodziny" w Bielańskim Ośrodku Kultury

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.12.2016 - 11.12.2016
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice, serdecznie Was zapraszamy na szczególną, gdyż Świąteczną imprezę z cyklu „Dwie Godziny dla Rodziny”, która odbędzie się w niedzielę 11 grudnia br. o godz. 12.30 w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ul. Goldoniego 1.
W pierwszej części naszego spotkania będziecie mogli obejrzeć interaktywny spektakl w wykonaniu Teatru Wariacja zatytułowany „Wizyta Świętego Mikołaja”.
Dwa anioły Gapcia i Gapcio przygotowują dzieci na przyjście Św. Mikołaja. Gapcia dostaje w nagrodę gwiazdę wigilijną, którą w tym roku sama może zaświecić anielskim pyłkiem i dobrymi życzeniami. Niestety, Gapcio rozbija gwiazdę i tylko dzieci mogą ją naprawić. Mali widzowie będą śpiewać kolędy i dowiedzą się co symbolizują ramiona gwiazdy i jakie prezenty dostają od Św. Mikołaja grzeczne aniołki.
Po przedstawieniu zaprosimy najmłodszych wraz z ich opiekunami do udziału w świątecznych zabawach plastycznych.
A dla wszystkich, którzy chcieliby się zaopatrzyć w dodatkowe świąteczne upominki – zapraszamy  do odwiedzenia naszego kiermaszu „Idą Święta”  odbywającego się również w niedzielę 11 grudnia w godzinach 11-16.

Bilety: 10 zł (dziecko), 10 zł (opiekun). Przedsprzedaż od 5 grudnia.

Bielański Ośrodek Kultury ul. Goldoniego 1 tel. 22 834 65 47 www.bok-bielany.eu