null

Świąteczna Eko Pomoc

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji charytatywnej Świątecznej Eko Pomocy. Rozdajemy choinki w doniczkach!

W sobotę, 10 grudnia w godzinach od 10.00 do 14.00 na terenie dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul Zawodzie 16 na Mokotowie oraz ul. Płytowa 1 na Białołęce) Miasto Stołeczne Warszawa wraz z Fundacją Muzycznych Czarodziei, będą prowadzili zbiórkę odpadów, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii, szkła opakowaniowego, plastiku, metalu i papieru.

W zamian za przekazane odpady będzie można otrzymać choinki w doniczkach.

Rozdawane będą zarówno mniejsze jak i większe choinki w zależności od wielkości i ilości przyniesionych odpadów (Regulamin poniżej). Wszystkie będą w donicach. Cały dochód z zagospodarowania odpadów przyniesionych przez mieszkańców w ramach wydarzenia przeznaczony zostanie na wsparcie Fundacji Muzyczni Czarodzieje, której podstawą i fundamentem jest praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie ze Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Suwalskiej 11 w Warszawie.

Dojazd zapewniony zostanie przez specjalne linie autobusowe ze stacji metra Młociny (nr 926) i metra Wilanowska (nr 908). Opłata za przejazd jest zgodna z cennikiem biletów komunikacji miejskiej na terenie m.st. Warszawa.

Zachęcamy do udziału!

Załączniki: