null

Świadome siebie mamy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.03.2017 - 29.03.2017
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa
Spotkanie poprowadzi Marta Jankowska - psychoterapeutka, trenerka rozwoju holistycznego, pedagog szkolny, trenerka dramy.

Pracuje z osobami, które planują rozwój i chcą zadbać o równowagę w innych obszarach życia, są zmęczone walką z życiem, doświadczają problemów zdrowotnych, mają niski poziom energii życiowej, wiedzą dokąd zmierzają i nie potrafią rozpoznać blokad, które ich ograniczają. Patrzy na osobę holistycznie łącząc wiedzę Zachodu i doświadczenie Wschodu. Inspiruje swoimi osobistymi i zawodowymi poszukiwaniami drogi do pełniejszego życia. Wzbogaca o holistyczną perspektywę bliskich więzi emocjonalnych, siły charakteru, dokonywania świadomych wyborów, widzenia prawdy i hartu ducha. 

Od ponad 10 lat pracuj indywidualnie, z parami i rodzinami towarzysząc im w przezwyciężaniu życiowych trudności w atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. Pracuje w duchu humanistycznym w nurcie integracyjnym poddając swą praktykę regularnej superwizji. Pomaga w przezwyciężaniu traum życiowych, wspieram w odkrywaniu własnej unikalnej tożsamości i towarzyszę w podróży do samorealizacji.

Zapraszamy także do cyklu spotkań rozwoju holistycznego "W stronę pełni".

Więcej na https://www.facebook.com/events/1638044589834266/ oraz
https://jankowskamarta.blogspot.com/


KIEDY: 29.03.2017 r. godz.: 11:15
GDZIE: Stowarzyszenie "Mamy Czas" 
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
al. Zjednoczenia 19

ZAPISY: mamybielanskie@gmail.com 

ZA ILE: 5 zł na cele statutowe stowarzyszenia "Mamy Czas"