null

Strefa dla Rodzica w Bielańskim Integratorze Przedsiębiorczych

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od 26 maja br. Bielański Integrator Przedsiębiorczych serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorczych rodziców do skorzystania z bezpłatnej, przyjaznej dla najmłodszych STREFY DLA RODZICÓW.

Otwarcie strefy dla rodziców w Bielańskim Integratorze Przedsiębiorczych jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorczych, chcących powrócić do aktywności zawodowej i inicjatyw biznesowych mam oraz ojców. Strefa dla rodziców składać się będzie z "sali przedsiębiorczego rodzica" do pracy w towarzystwie dzieci w wieku od 0-3 lat oraz z oferty bezpłatnych dedykowanych rodzicom wydarzeń. Znajdą się w niej inspirujące webinary, jak i indywidualne konsultacje, np. w zakresie doradztwa zawodowego.

Więcej o strefie na stronie BIP: https://integrator.naszebielany.pl/index.php/strefa-dla-rodzica

Przypomnijmy, że celem Bielańskiego Integrator Przedsiębiorczych, znajdującego się przy Al. Zjednoczenia 25 jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców poprzez udostępnianie bezpłatnej przestrzeni do pracy (biurka, salki do spotkań), a także zapewnianie wsparcia merytorycznego w postaci bogatej oferty bezpłatnych wydarzeń.

Od 26 maja br. w "sali przedsiębiorczego rodzica" udostępnione zostaną 2 biurka do pracy z dostępem do WI-FI oraz wyposażenie dla najmłodszych (drewniany kojec z matą, krzesełko do karmienia, kącik do rysowania, zabawki). W budynku BIP znajdują się również przewijaki, zaplecze kuchenne oraz winda umożliwiająca wjechanie wózkiem na piętro. Już niebawem wystartują także pierwsze wydarzenia, o których na bieżąco będziemy informować na stronie WWW oraz Facebooku Integratora.

Chcielibyśmy, aby to nowe przedsięwzięcie jak najlepiej spełniało oczekiwania rodziców oraz potrzeby dzieci, dlatego oddając do użytku "salę przedsiębiorczego rodzica" przez pierwsze 3 miesiące będziemy zbierać opinie i uwagi od użytkujących ją osób. Chętnie poznamy także potrzeby dotyczące wydarzeń. Pozwolą nam one udoskonalać przestrzeń oraz ofertę wsparcia dla przedsiębiorczych rodziców.

Osoby, które chciałyby skorzystać z sali, a nigdy wcześniej nie korzystały z naszych usług, zapraszamy do zapisania się na tzw. pierwszą wizytę. W trakcie takiej wizyty będzie można obejrzeć przestrzeń Integratora oraz poznać naszą ofertę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej przestrzeni do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

Zapisy oraz więcej informacji na: https://integrator.naszebielany.pl/index.php

Załączniki: