null

Spotkanie z Olimpią Jenczek w ramach Bielańskiej Akademii Umiejętności

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

W codziennym biegu, często zapominamy o tym jak ważne jest kreowanie swojego wizerunku w sieci. Ba! Często wręcz nie jesteśmy świadomi tego, jak ogromne znaczenie ma to, co publikujemy w sieci. dopada nas pewnego rodzaju ekshibicjonizm wirtualny, który odbija się negatywnie na naszym wizerunku, a często nawet życiu zawodowym.

Podczas spotkania z Olimpią Jenczek będzie okazja do odpowiedzi m.in. na pytania, gdzie i jak prowadzić swoje profile w mediach społecznościowych, aby sobie nie szkodzić?

Olimpia Jenczek - specjalista do spraw kreowania wizerunku w sieci. Uwielbia robić to co kocha. Kiedyś współpraca z #ngopl wypełniała życie po pracy, dziś jest ważnym elementem dnia codziennego. Swoją przygodę z mediami społecznościowymi i NGO rozpoczęła od współpracy jako wolontariusz Pokojowego Patrolu w grupie Centrum Prasowe Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych – zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych. Aby nie przyrosnąć do komputera, prowadzeni szkolenia dla NGO z zakresu promocji w sieci. Dzięki tej części życia zawodowego jeszcze bardziej poznaje świat 3-ego sektora. 

Data: 24 listopada 2017 r.
Godz.: 19.00
Miejsce: sala widowiskowa bielańskiego Ratusza, ul. S. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego)
WSTĘP WOLNY!